1. 1.
  turkiyede oynayan en kaliteli yabancı futbolculardan birisi olan delgado nun sakatlanmasından sonra sözleşmesi donduruldu.en az ilk yarı bitene kadar yok.delgado nun yoklugunda beşiktas hucum organizasyonu yapamamaktadır.eksikliğinin hissedildiği çok bellidir.
  -1 ... ecivecivokke
 2. 2.
  beşiktaş ın yediği golleri, takım savunmasındaki zaafının delgado nun yokluğuna bağlandığı düşüncedir. delgado iyi bir futbolcudur fakat geçen sene şampiyonluğun gerçekten alındığı son 10-12 maçlık periyotta delgado nun katkısı hic yok denebilecek kadar azdır.
  -1 ... 3 puan icin geldik
 3. 3.
  kesinlikle yanlış olan düşünce. zira bundan önceki senelerde delgado nun takıma katkısı bir yana zararları da çok fazlaydı. sürekli kaptırdığı toplar, bencilliği yüzünden takım arkadaşlarına bir türlü istedikleri topları atmaması, bazen taraftarlar için saç baş yolduruyordu. lâkin geçen seneki şampiyonluk maratonunda attığı kritik goller de var, hakkını yemeyelim.
  ... glorfindelarcamenel
 4. 4.
  delgado'nun lampard triplerine sokulduğu düşünce biçimi, akım.
  ... gece lampulu
 5. 5.
  tamamen zırvadır .
  delgadonun sakatlanması beşiktaşın geçen sene şampiyon olabilmesine katkı yapmıştır .
  bu seneki gol kabızlığı delgadonun yokluğundan değil , başta golcüler olmak üzere yusuf , tello ve serdarın formsuzluğu ile mustafa denizlinin yanlış seçimlerinden kaynaklanmaktadır . tabata , yusuf ve bobonun yavaş yavaş ısınmasıyla bu sorun da ortadan kalkacaktır .
  delgadonun olması ile olmaması arasında herhangi bir fark yoktur . olmaması daha hayırlıdır .
  -1 ... saturdaynight
 6. 6.
  (bkz: beş para eder mi ki varlığın)
  -1 ... tanimadinmiben
 7. 7.
  (bkz: gölge etme başka ihsan istemem)
  -1 ... ben tek siz hepiniz