bugün

https://www.instagram.com/p/BCBqZw2vzbt/

del piero'nun çocukluğumuzun rüya takımını bir fotoğrafa sığdırmasıdır. yemin ederim ağlayasım geldi.

Soldan sağa oradan da yavaş yavaş arkaya doğru: Del Piero - Zambrotta - Deco - Vieri - Cafu - Landon Donovan - Dudek - Shevchenko - Borgetti - Patrick berger - Ronald De boer - Paolo Maldini - Oswaldo Sanchez -Ljungberg - Paul Scholes - Robert Pires - Nedved - Figo - Mcmanaman - Robbie Fowler - Christian Karembeu.
ağla o zaman kanka, rahatlarsın.

efsanedir.
kadroya bak ya.

figo ya bak ya en arkada nasil bakmis figo ve shecvenko formasi almak icin ne ugrasmistim kücükken.
90 jenerasyonunun mahalle maçlarında çalım, frikik, penaltı, gol atarken ağzından düşürmediği isimlerin portre halindeki fotoğrafıdır evet burada da figo yu kimse sevmiyor ki köşeye atılmış*.
messi varken hala bunlara efsane deniyor, yazık. messi geçmiş yüzyılın ve gelecek yüzyılın efsanesidir. diğer bütün oyuncular sadece birer figürandır.
(bkz: Ağlayan çıksın Kasıyor)

Hey gidi günler. Futbolu futbol olarak oynayan adamlar.

10 numara del piero yazılı juventus formam vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 2001-2002 ve 2002-2003 seria şampiyonu juventus olmuştu ve del piero'nun çok büyük bir payı vardı bu başarıda. Tam 2002 dünya şampiyonası sonrası, saçlar ümit davala stili üzerimde del piero forması mahallede boş bulduğumuz arsada az top oynamadık be.
futbola idda illeti ve şikesi girmeden oynayan son futbolcular ve onlari izleyen nesil olarak bizde sansliyiz.
otobusun yarısı galatasaray siki yemiş. Gercekten insanın gözleri doluyor.
çocukken juventusu alırdım hep (juventusun juventus olduğu zamanlar)fifada. bazen noltaljiklik olsun diye hala seçerim
Figo arkada üvey evlat gibi Durmuş.
milan efsaneydi. hala kadrfosunu ezbere bilirim. hep sheva forması almak isterdim alamadım .
Oha lan bu isimleri nasıl bir araya getirmişler. Maldini, seedorf, şevkişenko, mek menımın, vieri, zambrotta. Anasını satıyım. Arka sıralarda yine hocayı dinlemeyip kendi çapında makara yapanlar var.
güncel Önemli Başlıklar