1. 1.
    "bu türkiye'de dekolteyi en iyi ben taşıyorum". bunu söyleyen ismi lazım olmayan bir manken. nedir bu dekolteyi taşımak? "çıplaklık en iyi bana yakışıyor" mu, "taş gibiyim taş" mı, "dekoltenin hakkını veriyorum" mu?
    2 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    göt baş görmeyi çok seven türkLer bu sözü duyunca tahrik kat sayıLarı tavan yapmıştır."heLaL oLsun Lan abLaya ne güzeLde taşıyor dekoLteyi.MeaaaşaLahhh."diye sözLer duyuLur gözLemLenir oLmuştur.* *
    2 ... tucimania
  3. 3.
    kendine güveni olmayan insanların orasını burasını fazlasıyla açıp kendine (vücuduna) çok güvendiğini gösterme çabasıdır. fazlası göz yorar dimağı bulandırır. birde açık olan yerleri o 2 parça kumaşla çekiştirip kapatma çabası vardır ki komiktir güven çabasını boşa çıkarır.
    ... benediction
  4. 4.
    (bkz: gül gölge)
    2 ... juansebastianveron
  5. 5.
    hoppala paşam malkara keşan bir fiildir. dekolteyi taşımak yoktur, dekolteden taşmak vardır.
    8 -1 ... sally
  6. 6.
    bedeni yormayacak kadar hafif(!) bir yük olduğundan, taşınması da marifet sayılmaz.
    3 ... olric
  7. 7.
    orasını burasını görgüsüzce açıp, açmaktan utanmamakla kalmayıp üstüne bir de 'iyi ki de yaptım.'ın deyimidir
    -1 ... aktiflora
  8. 8.
    yurdum hamallarının üste para vererek yapmak isteyecekleri transport işlemi.
    ... pilotmont
  9. 9.
    kadınların erkeklerden daha iyi tasıdıgı açık eylem.
    1 ... botanik
  10. 10.
    iyi taşıyabilmek için bazı bölgelerde standart ölçülerde çıkıntıların bulunmasını gerekli kılan hal... fazla mal, yazık ki burada göz çıkartıyor, ne az ne fazla...

e tabi at gibi bir yürüyüş ile ne kadar standart ölçülerde olursan ol, itici olursun. illa ki bir ayak diğerinin önüne ve minik adımlarla, topuklu ayakkabıyı unutmamak gerekir.
    2 ... cikolatavekahve