bugün

id'ine sahip çıkamayan, abazan kişilerin her güzel giyinen bayana seks sembolü olarak bakmasının doğal bir sonucu.
bildiğin salaktır. lan neyine senin dekolte giyip dolaşmak, bi de şikayetleniyo kaltak!
ama senin sorununun bi çaresi var da, bu yurdum abazan idiotları napsın?
adamın karısı, kızı, anası, bacısı yok herhal.
uçkuruna da sahip olamayan aşağılık heriflerden belli ki, ne diyelim allah yardımcısı olsun.
sen sen ol çok açık seçik giyinme, allah korusun bu şerefsizlerden birine denk gelirsinde, kendi analarının başına geleni sana uygulamaya kalkarlar!
kadındır o.

(bkz: karı değil kadın)
(bkz: uludağ sözlükte olduğunu anlama yolları)
hadi diyelim dekolte giyen bi hata etmiştir. onun cezasını vermek tacizciye mi düşer allah aşkına, adaleti tacizci eliyle mi dağıtacaz. hangi kanunda hangi yönetmelikte hangi mevzuatta dekolte yasaklanmıştır he eğer bana dersen ki allah yasaklamıştır o zaman hükmü allah bırakmak gerekir affeder veya cezalandırır onun bileceği iştir yani tacizcinin yine bi fonksiyonu yoktur.
(bkz: böyle başlık açıp küfür yemekten şikayetlenen öküz)
dekolte giymenin taciz sebebi olduğunu bilmeyip 'büyük bir hata' yapmış kadın.herkes mi abazan bu memlekette kardeşim?
(bkz: Gereksiz oksijen tüketen insan)
(bkz: elle taciz edip öldürülmesinden şikayetlenen öküz)*
(bkz: senden çok şikayetleniyorum)
sana mı giydi o kıyafeti senin icin mi dekolteli giyindi, herkese daha fazla özgürlük derken kadınların dekoltelerine mi karısılacak? senin icinde bir abazan varsa kadın nefes alsa suc olur be.
(bkz: içinizdeki öküze oha deyin)
derin dekolte giyip erkeğe tecavüz etmek
dekolte giyenin tacize uğramasını haklı gören, görgüsüzlerin taciz ettiği kadındır.
olay aç gözlülük meselesidir aslında güzel dünyamda beyni aşağılara kaymış insansılar et görünce coşuyosa görmemişlikten, cehaletten, sapkınlıktandır. kadına karı diyeceklerine kendilerine hayvan desinlerdir.
gözle tacize izin veren kimse.
(bkz: dekolte giyen kıza elle tacizi normal gören denyo)

(bkz: taciz lan adı üstünde)
(bkz: odun musun lan)
(bkz: öyle bir sikilmek ki fabrika ayarlarına dönmek)
(bkz: elle taciz etmek)
(bkz: şikayetlenmek)
(bkz: karı)

igra'nç
ellerle yenilmekten ziyade gözlerle yenilmekten hoşlanan kadındır. temastan hoşlanmaz, psişik taciz ister.
taciz, cirkin.. coğumuz konuyla ilgili hemfikiriz. ancak, 'karı' sözcügünü aşağılamak icin kullanan hödük heriflerle aynı ülkeyi paylaşmak...işte bu cidden katlanılmaz.
(bkz: 2009da mağara adamı kıvamında yaşayabilme sanatı)
(bkz: kadına karı diyen zihniyet)
suçu olmayan ancak hatalı olan karıdır.

(bkz: kıro memleketinde cıbıldak gezen kız)
(bkz: ben bu adamla aynı havayı soluyor olamam)

(bkz: bunu yazan insan olamaz)
o dekolteyle nerde takılması gerektiğini bilmeyen bayandır.
(bkz: günlük hayatta karı deyip sözlükte kadın demek)
güncel Önemli Başlıklar