1. 1.
  Samimiyetsiz kadındır. Elbette burada sikicekmiş gibi bakan öküzlerden bahsetmiyorum. Dekolte giyen kadın, dekoltesine bakılması kadar doğal bişey yoktur. Zira bir erkeğin bir kadına beğeni ile bakması içgüdüsel bir olaydır. Aynı şekilde Kadınların da erkeklere bakması gayet doğaldır. Göğüslerini/kalçalarını gösterecek kıyafetler giyen bir kadın zaten bu kısımlara bakılmasını istediği için giymektedir. Bakmaktan zarar gelmez, sikecekmiş gibi bakmadıktan sonra...
  6 -3 ... jack lumber
 2. 2.
  zihni ile çatışan ve aslında ne yaptığını bilmeyen canlıdır. aklındaki dışarıya uymaz. mantığı sadece kendine ve erkek arkadaşına çalıştığı için bu 2 taraf için düşünen kişi.
  ... unsuzdusunur
 3. 3.
  Çarşaf giyip kimsenin bakmamasından şikayet eden kadına eşdeğerdir.
  4 -1 ... miho
 4. 4.
  Seksi görünmek için kıyafetler alan, süslenen bir kadınının, kendisine "seksi" denilmesinden rahatsız olması anlaşır bir şey değildir.
  1 ... jack lumber
 5. 5.
  orospudur.
  1 -5 ... hayatcoksacma
 6. 6.
  mini etek giyip çekiştiren kız ile aynı felsefeyi paylaşır anlamak mümkün değildir.
  ... kartalbey
 7. 7.
  denizde avuç içi kadar bikiniyle gülüp oynadığın sevgilinin güzeller güzeli kankasını evde iç çamaşırıyla gördüğünde verdiği tepki kadar saçma olan tavırdır.

  sevgiline derdini de anlatamazsın. vay haline yanmışsın oğlum sen.
  1 ... saveas
 8. 8.
  Yoldan porshe911 geçiyor farz edelim. O görsel şölen, o motor sesi bizi kendine bağlar. Binip direksiyonunu ellemek gaz pedalına dokunmak isteriz. Aynı olay dekolteli bayanlar içinde geçerlidir.
  4 -1 ... lavinyalar
 9. 9.
  bakmak var, bakmak var sözünden bihaber olan öküzlere dert olan kadındır o.

  ulan hadi dikkatini çeker bakarsın, zira kadın zaten onu göze almıştır. ama sen gözünü dikip bakarsan tabii ki de rahatsız olacak andaval.
  4 -3 ... the kezban
 10. 10.
  tuhaftır. açıklaması da zor nitekim. şimdi ben espri yapsam ama sonra siz gülmeyin desem garip olmaz mı? elinizi vicdanınıza koyun az.
  ... besersasar