1. 1.
  bir akit tv sunucusu mehmet arslan ın tespitidir. önemli bir tespit gerçekten. aynen.

  http://t24.com.tr/video/a...en-kadin-tacizcidir,13679
  1 -11 ... president memduh
 2. 2.
  o zaman senin kadın ananı...

  bir yerden tanıyorum ama emin değilim.
  -3 ... sogan
 3. 3.
  Dekolte giyen kadın tacizciyse, saçını açan kadın da tacizcidir. Otuz iki dişini gösteren kadın da tacizcidir. Elini gösteren kadın da tacizcidir. Gülen kadın da tacizcidir. Çünkü belli ki sen hepsinden tahrik oluyosun.

  Tenasül organıyla yukarıdakileri bir görmek tam da bu delilerin işi.
  2 -2 ... ngark
 4. 4.
  Buyuk gogusleri olup saga sola bunu izleten kadin sucludur neden sucludur sonra bunun muhabbetini yapar ayy bana bakiyorlar bu kadinlarin kafa boyle calisiyor algilayamadiniz gitti sunu.
  Sayin yazarlar tecavuz baska bisey taciz baska bisey.
  Taciz etmek temassiz gerceklesir.
  Daha fazla anlatamam kufur etmeye basliyorum lutfen.
  1 -3 ... endless pain
 5. 5.
  yani haklıdır desek linç yiyeceğiz ama haklı. Sorsan kadına "neden dekolte giyiyorsun ? " çünkü ben istiyorum ya da ben beğendim gibi bencil cevaplara maruz kalacaksınız ama ana noktası şu beğenilmek istiyor.

  Eğer bu konuda karşı çıkan varsa buyurun efendim karılarınıza dekolte giydirin yada çocuğunuza bunu dediğiniz anda karşınızdaki sinirleniyor neden peki ? Madem normal birşey bende hayırlı olsun ailene giydir derim. Farkındaysanız bu tarz cevaplardan sonra karşı taraf hep irite olur çünkü sürşü lisan etmese bile kendide biliyor velhasıl bu tarz tartışmalar birbirimizi kandırmaca oyunudur. Normal giyinin efendim kurtulun yani bu kadar abartmayın.
  2 -1 ... watiztiz
 6. 6.
  Bazıları var bildiğin toplu tacizci. Umarım gereken cezayı alırlar.
  ... xyclonb
 7. 7.
  dedi yobaz.

  bu ülkede kanı beş para etmez tacizciler kravat taktığı için indirim aldı. tecavüzlerin ardından " o saatte orda ne işi vardı" , " mini etek giymiş" denilip fatura kadına kesilmeye çalışıldı. hala da çalışılıyor.

  tecavüz, taciz hiç bir bahanesi olamayacak bir suç. hiç kimse bir kadına istemediği sürece kendince sebepler uydurarak dokunamaz, dokunmayı bırak sözel olarak rahatsızlık veremez.

  bu adamlar bu açıklamalarıyla kadına sınırlar çizip, tacizcileri aklıyorlar. bu zihniyet kadının birilerinin istediği gibi giyinmesi gerektiğini, yoksa başına iş geleceğini söyleyip kadınları sindiriyor, tacizcilere güç veriyor. adamlar boşuna her yılbaşı kameralara sırıtarak yabancı kadınları taciz etmiyor. çünkü arkalarında feyz
  aldıkları ( kimi din adamı, kimi siyasetçi, kimi sunucu) bu leş zihniyetli bu adamlar var.

  bu adamlar, bu zihniyet tehlikeli. hem de çok tehlikeli.
  7 -1 ... nadia nadia
 8. 8.
  Kendinizi orda burda parmaklatan onlar bunlar dekolte giyen kadından sanane türban giyipte park köşelerinde ...o çeken kızlardan sanane ? (Subliminal bir mesaj)
  ... mitelf
 9. 9.
  doğruluk payı çok yüksek olan bir tespittir.

  zira kadınlar,dekolteli giysileri erkekleri tahrik etme amacıyla giymektedirler.

  erkekleri tahrik edipte yoldan çıkartan kadınların,tacizcilerden bir farkı yoktur.onlar da aynı şekilde rahatsızlık vermektedirler.
  3 -7 ... woodcutter
 10. 10.
  dekolte giyen , kadındır.
  ... berserk