bugün

ilk defa vurduruyordur kelimesini doğru yerde kullanan şahapın götünü parmaklıyor pardon tebrik ediyoruz.

kadın çok tehlikeli bir canlı. yeterki istesin elde edemeyeceği bir şey yok.
Dekolte zaten bakilsin diye var. Yoksa got catalina kadar acik kiyafetler neden var ?
Vurduruyordur.

Yalarün!
Benim kadar meme fetişi olan dünya üzerinde biri daha yoktur. Bakmazsam moralim bozulur.
dekolte severim... hatta çıplaklığa tercih ederim. feminendir, kadınsıdır, bir erkek olarak hoşuma gider.

bir kadın karşımda soyunsun belki bajmam ama dekolteyi severim.

ha öküzlük yapmak her yerde ayrı bir konu.
daha önce çok gördüyse etkilenmiyordur.
Karıya kıza doymuş erkektir. Adamdır adam.
kör olduğundan görmüyordur.

bakılır (ben) sanki rengarenk bir tavus kuşu veya güzel bir coğrafya-manzara ya da bir arada kardeşleriyle oynayan yaramazlık yapan kedi yavrularına bakar gibi (sex-arzudan soyutlanmış olarak) eğer elbise renk stil vücut endam orantılı dekolteli kadına uzaktan bakılır (tabi ki abiye bir giyimse uzaktan bakılır ama yakından bakılmaz. iş hayatında günlük hayat da gömleğinin yakası açık eğildiğinde, mini etek giyip otururken verilen frikiklere ki; bu hareketleri kadın bilerek yapar ve bunlara bakılmaz) hemen güneş gözlüğü takılır çaktırmadan göz ucuyla bakılır.
gözlük yoksa telefon çıkarılır sanki telefonda konuşur gibi yapılır.
tabi ki öküzün trene baktığı gibi değil.
Evlidir veya sevdiği birisi vardır.
--spoiler--
dekolte görünce bakmayan erkek hiç görmedim
--spoiler--

(bkz: dekolte verip bakıyorlar mı diyen bakan kız)
Külotlunun allah dediğine bile inanmayın. Dekolte görünce bakmayan Erkek hiç görmedim.
Tesisatçı dekoltesine bakmam.
yiyecek gibi bakmam ama menüde ne var diye bir göz gezdiririm.
Azcık bakarım zaten bakalım diye var o.
gördüğüne göre bakmış olması gerekmiyor mu?

(bkz: dekolte görünce hemen kafasını çeviren erkek)
alnından öpülür.
görsel
Çünkü benim dinimde haramdır. Ben kişinin yüzüne bakarım şeyiyle değil beynimle düşünenlerdenim. isteyen baksın bana ne.
deli öpmüştür onu.
saliselik bile gözü kaymıyorsa tebrik edilmesi gereken bir bordo berelidir...
daha ilerisini hayal ediyordur , hayal gücü güçlü erkektir.
Kafa doluyken ilgimi çekiyor. Haricinde firikik değil sonuçta dekolte. Meydanda
yoktur. net.
Vardır böyle insanlar.garip olan bu gibi şeyler öyle normallestirilmis ki canım ülkemde,çok ütopik bisey gibi lanse ediliyor. yapmayın etmeyin sevgili sözlük yazarları.
Adam gibi adamdır.
Benimdir. Ilık felanda değilim. Kapalı birine gösterdiğim saygıyı, açık olanada gösteririm, kimseyi rahatsız etmem. Nefis meselesidir, bende nefsime sahip çıkabilen biriyim demekki.
ibnedir.
Kaldirim taslarini sayanlariz biz
Sevdigimiz var.
O erkek değildir bence. Açık ve net yani.
Aşk nefsine hakim olan yiğitlerin işidir.
kız arkadaşı olan doğru düzgün bir hayat yaşıyan erkektir. cinsel hayatı düzenlidir . öyle sokak taki yürüyen reklam tablolarına bakmaz . cünkia adamın bir seviyesi var kendını pazarlayan dekalteli kızın orasına burasına neden baksın. kız kendıne güvenseydi güveni dekoltede aramaz daha düzgün giyinirdi. adam gibi adamdır.
Babamdır. Hele annemden başkasına baksın da ben göreyim onu!!
edit. Gerçi tvdekilere bakıyor bazen açık saçık giyiniyorlar hoş değil ablacım. Sonra burada kanser oluyorum.
Bakmadan da görebilme yeteneğine sahip olabilir, öyle hemen yargılanmamalıdır.
Efendi terbiyeli gormemis gibi agzini ayirmayan allah korkusu olan mantikli zeki nefsine iradesine hakim harkulade beydir. Neslinin artmasi en buyuk temennimdir. Hatta bu agzini ayirip bakanlatin nesli tukenip boylesine ahlakli adam gibi adamlat artsa butun dunya buna inansa hayat bayram olsa...
Sevgilisi vardir, ihanete girer bu, yapamaz.
Adamdır...
seviyorsa yürekten bakmaz zaten o detayı görmez gözler varken onun jest mimikleri varken kimse aramaz öyle şeyler
sevdiği varsa başka kızlari görünce aklina yine o geliyorsa bakmaz
karekterine yapisina tersse bakmaz
bak görmez demiyorum insan görür her şeyi ama bakmak istenilerek yapılır böyle adamlar şair ruhludur severler çok severler bazı şeyler karekterler ruh yapılari ve duygular bedensel zevklerin ötesinde insanlardır onlar.
Erkek değil adamdır! Hemde en ahlaklısından.
Erkek degildir net.
Dindar efendi masum erkektir. Bulduğunuz da vitrin de saklayınız.
bakılır, bakmam diyen yalan söyler. bak, güzel de, geç.

ama öküz gibi sürekli bakarsan,bakarken hayallere dalarsan, frikik yakalamaya çalışırsan o zaman senin adın abaza olur, hayvan olur. onu yapma. insan ol.
dekolte görünce çaktırmadan bakan erkektir o.
helal olsun denilen erkektir bu zamanda zor bulunur boyleleri.
yok hükmünde olan erkektir. kimse bana maval okumasın, dekolte görünce illaki bir gözü kayan erkektir. dekolteden dekolteye değişir erkeğidir.

ayrıca kesinlikle bakmıyor ise;

(bkz: bacımız olur kendisi)
O da giyiyordur, yoksa niye bakmasın, teşekkürler.
1.doymuş olabilir(doymuş halli hemcinsimi henüz görmedim.),
2.seviyor olabilir,
3.inançlarına ters olabilir,
4.erkek değildir.
Nesilleri yavaş yavaş tükenen erkek türüdür.
Nefsine hakim erkektir. Candır, tükenmekte olan türdür.. Sahip çıkıp koruyalım.
Son kullanma tarihi gecmis erkektir.
Çükü düşmüş olabilir. Biriniz kontrol etsin.
erkek gibi erkektir.