bugün

arkadaş listemde bulunan bir kızın görselinde paylaştığı iddiası. sözlük yazarları bu konuda ikna edici yorumları elbet yapacaktır ancak hiçbir kadın da dekolte giyiyoruz ama amacımız şu, bu değil falan demesin. artık kimse yemiyor bu yalanları. açık açık amacınızı neden söylemiyorsunuz anlamıyorum.

https://hizliresim.com/comlRZ
tabi lan deli misin. ben ikna oldum.
görsel
o da tetiklemezse acaba ne tetikler diye sordurtur.
Yaşadığınız cevreye bağlı günlük 10 15 dekolteli kadın görünce etkilemez ama Bi bağcılar kekosu iseniz rüyalarına bile girer.
Tetikler ama dizginleriz. Ama insan alışıyo bi yerden sonra.
Dekolte feci tetikler. Tetiklemeyen tamamen çıplakların olduğu ortam. Mesela örneğin misal yazın bolca alman rus dolu ege, Akdeniz plajlarında; bi dolu üstsüz, tangalı, bikinili arasında ortama alışıyor insan. Bakmıyorum bile.
Herkes çıplak olunca hihihihihihi.
Ama mini etekli kız bacaklarını görünce kalkıyor. Evet.
" sen ölmüşsün abi beee !.. " dedirtti.
Tetiklemeyeniyle de çıkarım.
"dekolte cinsel arzuyu tetiklemez" diyen kadından uzak durunuz. kendini kadın olarak görmüyor olabilir.
tetikler diyen sakata mı geliyor?

nah tetiklemez.

dekolte, kadının kendini en iddialı hissetiği bölge ya da bölgelerini estetik bir biçimde sunuş biçimidir.
Cinsel arzu konusu kişiye göre değişir ama merak uyandırdığı doğrudur! Yani bakma isteğini tetiklediği kesin bilgidir, yayalım.

Mesela bir kadınla sohbet ederken dekoltesine özellikle bakmamaya çalışın. Kadın bir süre sonra "neden bakmıyor bu" diye düşünerek spontane bir şekilde daha fazla açar ya da kapatmaya çalışır gibi yaparak dikkati oraya yöneltir! Bu da böyle biline. Gözünüz kaydığı anda "dinkkk" sesi duyulur, kadın da rahatlar ve normal durumuna geri döner.
ben hemen ereksiyon oluyorum, çok seksi oluyolar.
güncel Önemli Başlıklar