bugün

öncelikle ilgili haberimiz; http://arsiv.sabah.com.tr/2006/07/25/gnd98.html

bi dekanımız var 53 yaşında. netten sevgili arıyor, buluyor. 22 yaşında taş gibi bi hatun. uzun muhabbetler sonrası hemen evlenelim diyor. tabi hatunun "taşlığı" msn'de kullandığı yüksel ak fotosundan kaynaklanıyor. neyse efem işte bu muhabbetler esnasında kızımız "hastamız var ölüm döşeğinde, falan-filan" diyerek dekanımızın 135 bin ytl'sini sömürüyor (bu adam nasıl dekan olmuş bi araştırılmalı). sonradan ortaya çıkıyor ki kız paraları sevgilisiyle yemiş. dekan dava ediyor, kız dolandırıcılıktan içerde ıvır zıvır.

benim anlamadığım kızın ne suçu var?? mallık sende. eğer suç duyurusunda bulunması gereken birisi varsa o da olayda ismi zikredilen yüksel ak'tır. para nasıl olsa fotoğraf sahibine gönderilmiştir, onun hakkıdır. *
(bkz: ben sana dekan olamazsın demedim adam olamazsın dedim)
(bkz: cahillik gider eşşeklik baki kalır)
(bkz: boyle dekana az bile)
ayrıca (bkz: akılfikir)

denilebilecek haber yorumu . ama aslında şöylede bir yorum olabilir : boş işler bunlar dekanım , bunla kurtulduğuna şükret , daha önce aklın nerdeydi , madem yedin bir halt kendini aleme ne rezil edip, dillere kendi elinle düşüyorsun ,dersini al ve otur oturduğun yerde hayatına namusunla devam et diye tavsiye edilebilir haberdir .
dana bi de kaptırdığı 135 bin ytl'nin 50 bin ytl sini kredi çekip göndermiş, kadını yakalayıp yüzleştirdiklerinde, polislere siz yanlış kişiyi yakalamışssınız demiş, lan (bkz: lan mı eyvallah) evet lan dallama, sana göre doğru kişi hatunun seni kandırmak için gönderdiği fotoğraftaki yüksel ak...allahım yarattın bi de takip et
(bkz: cahillik gider eşşeklik baki kalır)
neden bizim universitede degil diye hayiflandigim dekanin iyi niyeti(!)nin sonucu.
(bkz: iyi niyetimin kurbaniyim)
(bkz: büyük olup ahmak olacağına küçük olup çakmak olacaksın)
(bkz: sanal alemin harikaları)
(bkz: bir internet pezevengi olarak msn)
(bkz: esek olana semer vuran cok olur)
dekanlık yaptığın memleketin bir numaralı sorunu olan magazinden hiç mi nasibini almadın denilesi şaşkın dekana atılan kazıktır.
prof. unvanını nerden almış merak ettim. hiç görmedği birine 135000 ytl gönderen adam ancak türkiyede olur zaten.
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
kadının zekasına adamın olayına bi şey * hayran kalıp,acaba yapsam mı diye tilkice düşünmeme sebep olan gülsek mi ağlasak mı durum.
bu memlekette kimlerin bilim adamı olup nelerle uğraştıgını göstermesi açısından önemli bir hadise...

ve nazım ın dediği gibi;
dilim varmıyor ama koyun gibisin kardeşim..
(bkz: c2c in faydaları)
dekan olmussun ama,akıllı adam olamamıssın denilesi olay,yuh der insan böylesine ulan 3-5 milyara eyvallda 135 milyarı nasıl kaptırdın be kardesim.
dekan keyfi.
güncel Önemli Başlıklar