1. 1.
  siyasal islamcıların oy tabanı cami cemaati, uzatmalara oynayan 70-80 lik amcalar, tayyibin götünün kılıyık diyen o yaşlı teyzeler yakında ölür gider, günden güne artan bir hızla deizme kayan genç nesil de yakın zamanda oy kullanma hakkını eline aldı mı?

  allah rahmet eylesin! siyasal islam.

  olacağı bu çok da şey yapmamak lazım.
  5 -1 ... ecinni
 2. 2.
  islamın üzerine hiç bir şey yükselemez.
  yükselemeyecektir. islam asla engelenemez
  1 -6 ... ruzhan
 3. 3.
  --spoiler--
  islamın üzerine hiç bir şey yükselemez.
  yükselemeyecektir. islam asla engelenemez
  --spoiler--

  ölmez de kalırsak tekrar konuşuruz bu konuyu tatlım ya.
  ... ecinni
 4. 4.
  Siyasal islam zaten bugün islam adına uydurulmuş en büyük fitnedir. Ateist te deistte kemalistte siyasal islamcı da laik demokratik kanunların insanlar tarafından yapıldığı Allah'ın yönetime karıştırılırmadigi islam'da açık küfür olan bir sistemi ayakta tutmak adına zaten hem fikirler. Biri bunu namaz kılarak yapiyor diğeri içki içerek. Bı fark yok.

  Ancak şu bir gerçek ki, girilen islam çağına selam olsun.
  1 ... gaiptengelenadam
 5. 5.
  insan ürünü her ideoloji, sistem, felsefe; çürümeye, bozulmaya, yıkılmaya mahkumdur. siyasal islam denilen de islam dininin bir kısmının ön plana çıkartılıp bir kısmının arka planda bırakılmasıdır ki bu allahu azimüşanın hükümlerinin bir kısmını hafife almaktır.

  komünizm nasıl çöktüyse, jandarma devlet sisteminin bozukluğu nasıl ortaya çıktıysa, liberal anlayış çöküp yerini sosyal devlete nasıl bıraktıysa, sosyal devlet anlayışının da günümüzde yıkılıp yerini küreselizme bırakacağı görülmekteyse aynı bunlar gibi siyasal islam-islamcılık denilen kavramların da yıkılması normaldir. kapitalizm de çökmektedir.

  diğer önermeye gelirsek, islama akın hızla sürmektedir. bu kadar dezenformasyona, karalamaya, düşmanlığa rağmen islama olan ilgi özellikle avrupa, amerika, asya gibi yerlerde artmaktadır. avrupada, amerikada, asyada Allah'a ibadetin seçilmiş ilk mekanı olan kabenin şubeleri olan camiiler gün geçtikçe artmaktadır. bu kadar karalamaya rağmen bunlar oluyorsa varın siz milli görüşün muktedir olduğu bir türkiye ve bölgede islamın nasıl yayılacağını hesaplayın.
  1 -1 ... neferi ceysu muhammed
 6. 6.
  deizmin yükselişi ve siyasal islamın sonu
  boşa hayal kurmayın.
  3 -2 ... idrak yollari enfeksiyonu
 7. 7.
  insanlar akın akın müslüman oluyor, camilere koşuyor hahahaaekaeikaiakea!...

  en çok bunlara gülüyorum ha. dünyadan haberiniz yok aQ

  yaw he, herkes camilere koşuyor, dünya müslüman oluyor, insanlık islamın nuruyla aydınlanıyor falan filan inter milan.
  ... ecinni