1. 1.
    keşke bizim kadar insan olsanız da insanlığa bir faydanız olsa. sorgulama ve merak mekanizması gelişmemiş kuş beyinli yaratıklar.
    4 ... bigfosil
  2. 2.
    (bkz: kişi kendinden bilir işi)
    6 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    ne ateistim ne deist ama kendine müslüman diyen pedofililerden ensestlerden cockoldlardan swingerlardan daha ahlaklı olduklarına kuşkum yok.
    4 ... faso aga
  4. 4.
    aksi iddia edilmez gerçek. bir etrafınıza bakın. hiç bir ateistin ya da deistin namuslu bir kızı var mı?

yok. boşuna aramayın. evet.
    -1 ... dedeninkeli
  5. 5.
    evet bu sözlükte herkes kendi yorumunu ve düşüncesini paylaşıyor.fakat kimsenin kimsenin inanç özgürlüğünü kısıtlayamaz.kendinize gelin artık.
    2 ... sivasguzeli
  6. 6.
    Müslümanın gavatından iyidir.
    1 ... yenecek ve kazanacaksin
  7. 7.
    Yaptığın şey tck 261'ya göre suç bebegim. Biri üşenmez de savcılığa verirse uğraşırsın ben sana diyeyim.

--spoiler--
    MADDE 216 . (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

--spoiler--
    5 ... konglamere lenf nodu
  8. 8.
    panteistler nedir yha acaba? ouf.

spinoza ve nesimi'nin gergin bekleyişi sürüyor.
    2 ... f ucklife
  9. 9.
    panteistler ile de ilgili de bir tez hazırlayıp geleceğim en yakın zamanda.

sevenlerimi bekletmem. merak etmeyin. evet.
    ... dedeninkeli
  10. 10.
    agnostistim. bende sıkıntı yok. tüm deistlerin ateistlerin köküne kibrit suyu.
    2 ... betonayakkabi