1. 1.
  keşke bizim kadar insan olsanız da insanlığa bir faydanız olsa. sorgulama ve merak mekanizması gelişmemiş kuş beyinli yaratıklar.
  4 ... bigfosil
 2. 2.
  (bkz: kişi kendinden bilir işi)
  6 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  ne ateistim ne deist ama kendine müslüman diyen pedofililerden ensestlerden cockoldlardan swingerlardan daha ahlaklı olduklarına kuşkum yok.
  4 ... faso aga
 4. 4.
  evet bu sözlükte herkes kendi yorumunu ve düşüncesini paylaşıyor.fakat kimsenin kimsenin inanç özgürlüğünü kısıtlayamaz.kendinize gelin artık.
  2 ... gamer girl
 5. 5.
  Müslümanın gavatından iyidir.
  1 ... yenecek ve kazanacaksin
 6. 6.
  Yaptığın şey tck 261'ya göre suç bebegim. Biri üşenmez de savcılığa verirse uğraşırsın ben sana diyeyim.

  --spoiler--
  MADDE 216 . (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  --spoiler--
  5 ... konglamere lenf nodu
 7. 7.
  sanırım malum itin ne karısı, ne kızı var. bana öyle geliyor ki bu it karı kız sahibi olduğunda öyle yollularına çatacak ki ren geyiğininkine taş çıkarır boynuzlarla secdeye varması lazım gelecek... hele secdedeyken arkadan biri de dayarsa değmeyin bunun keyfine...

  çok aranan kuduzlara anlayacağı lafları etmekten başka çare yok. böyle devam ederse sırada anası, bacısı, babası, yedi sülalesi, dini, imanı, kitabı, peygamberi, uçanı kaçanı var...

  edebini takın, kelini siktirme lan it...
  1 ... rumeli71
 8. 8.
  bir tane gavatlığımızı göstermezsen şerefsizsin.
  ... napakyanii
 9. 9.
  manitu'ya laf yoksa ben karışmayayım, ..

  ha manitu'ya laf varsa taş kesersiniz ,taş..
  ... baris hemen simdi
 10. 10.
  bir an diyanet işleri başkanı' nın açıklaması sandım. malum deizmin sapık bir düşünce olduğunu söylemişti. aynı buradaki ergenuslar gibi. arada takılsa ya buraya, yabancılık çekmez.
  1 ... klimanjaro