1. 1.
    gece gece sigaramın bitmesi ve elimde sadece tütün kalması ile giriştiğim maceradır. extrem bir olay olduğu için bir kereye mahsus olacak bir hadise ama ilginç oldu ve sigara gibi içmeyi başardım. evde denemeyiniz.

Edit: 2 kere elimi yaktım. filtresi yok diye zorlandım 2. sigaramı izmaritin filtresini kırıp yapmayı planlıyorum. sabaha kadar illa bir kere daha çeker canım.
    3 -3 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Prototip mk2 beyler ilk versiyondaki buglar fixlendi ve izmaritlerden birinden alınan filtre ile içim kalitesi arttırıldı. sabaha kadar sigara bulmam mümkün deği bunlar ile idare edicem. 1. o kadar başarısızdı ki ellerim hep is olmuş ulan başlarım mk 1 ine.

defter kağıdına sigara sarmak
    1 ... uzay muhtari
  3. 3.
    yarım litre pet şişe, permatik, ayran jelatini bul gel sana yeni taktik öğreticem.

hepsini aynı marketten almayın ayıkıyolar.
    2 ... everybody calls me alpha
  4. 4.
    tamda pipomu temizlediğim güne denk geldi bu sigara krizi. kartonun da bittiği gün pipo mu temizlenir miş. defter kağıdındaki karbon ak ciğerlerime nüfuz etti bir daha bu rezilliğe düşeni. tütün mütün ama soba borusu gibi yanıyor. kısa sigaradan daha çok duman üfledim bu rezillik çekilecek gibi değil. gençlere tavsiye sigara depolayın defter kağıdına sarılan tütün o kadar iyi değil. en kaliteli tütün bile olsa. ki sigaranın içindeki tütün kaptan black.
    1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Yanici ve yikici olacaktir.

Zorlamaya gerek yok abi sasal yap gitsin iste. Pet siseden ic tutununu. Saracak duzgun kagit yoksa en mantiklisi bu.
    1 ... alpagu acar
  6. 6.
    iflah oldum beyler merak etmeyin elimde kalan tütün ile mk3 ün çalışmalarına başlamak terine pet şişeden tüketeceğim tütünümü. mk2 nin içimi yeni bitti ve cidden mk1 den daha rahat fakat mk 1 gibi bu da rezil bir tad bırakıyor ağızda. tütünümü boşa harcamış gibi hissediyorum.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    senin yine tütünün varmış dedirten olay.
    2 yıl önceydi ve cebimde 1 kuruş para kalmamıştı. zaten ekonomik kriz geçiriyorum birde gecenin 3 ' ünde birden sigara krizi tuttu, bende çay içtim. ama bardakta değil.
    ... gizemliboga