bugün

Kendisi sahnedeki fiyatını 80 bin TL’ye çıkarmakla kalmayıp düğünlerden teklif gelmesi hâlinde de 150 bin TL talep ediyormuş.

Bir hatırlatma. Wolfgang amadeus mozart, sefalet içinde öldü.
(bkz: yok artık memeler)

seks kasedi varsa telif hakkını öder alırım. çılgın 31 lere malzeme yaparım.

yihuuu.
Küçükken acayip severdim bu kadını.

Show haberi izleme sebebimdi hatta. Güzel ama çok karaktersiz biri. Büyüyünce güzelliğe ya da yakışıklılığa kanmanın ne kadar aptalca olduğunu anladım.
Siz de büyürsünüz umarım.
Kızları ile sürü halinde gezer.
şüphesiz ki paralı keriz silkeleme potansiyeli yüksek vücudu olan kadındır. allah'tan paramız yokta dolandırılmıyoruz. evet.
görsel
görsel
stepne habercidir kendisi. vasfı olmamasına rağmen seksapelliği nedeniyle üç beş vakit show tv de haber sunmak için yer işgal etmiş ali kırca'nın gelişi ile yol verilmiş kişidir. sonra güneş gazetesinde bir köşe verilmiştir teselli maksadıyla ölmeyecek kadar...ite kaka rüzgar ne yandan eserse o yana üflemeye çalışmıştır bir müddet. hükümete, akp'ye dair gazete formatı doğrultusunda vermiş veriştirmiştir...

şimdi ne oldu defnecim?

o deliler gibi eleştirdiğin adamlar mı akıllandı? hükümet mi düzeldi? yoksa sen mi kaypaklaştın gözler önünde olmayı mı özledin? bunun için izleyeceğin tek yol bu değildir şekerim, seni iki dakika tutarlı iki dakika omurgalı biri olmaya davet ediyorum. sevmezdim zaten şimdi de sevmiyorum. değişen bir şey yok netice itibariyle.

(bkz: sanat için yiyişirim)
(bkz: sanat için elime bile alırım)
akp gibidir. 20 yıldır hayatımızda. gram değişiklik yok.
kocası tarafından aldatıldığı haberleri yüzünden ona boşanma davası açan eski spiker. şimdi de haysiyetsiz bir yaşam sürdüğü gerekçesi ile eşi eren talu'da karşı bir boşanma davası açmış. demek evlilikler bitince iplik pazara böyle çıkıyor. kadın haklı olarak şu açıklamayı yapmış 'Kızlarım, babalarının anneleri hakkında söylediği o kötü ve iğrenç şeyleri 'google'dan ya da gazetelerden öğrenebilir diye endişe ediyorum. aldatmış bile olsa 14 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi kadına topluma duyurarak bunu söyleyebiliyorsa ben o adama adam demem.
46 yaşında bikinili;

görsel
çok güzel bir kadındır. yeni özel kanalların çıkmasıyla başlayan güzellik yarışması furyasının hakkını vererek seçtiği türkiye güzeli.
haber spikeriyken, kimsenin güzel bulmadığı, dahası ilgisini çekmediği, şimdiyse herkesin ayılıp bayıldığı kadın.

yahu bu kadın 20 senedir ekranlarda, her gün 1 saat haber sunuyordu, şimdi bacaklarını açıp, bacak bacak üstüne atıyor diye mi güzel oldu, anlamıyorum arkadaş ya. (ben güzelliğine bir şey demiyorum, güzeldir de, niye şimdi güzel?!)

yeni banu'muz, pelin'imz oldu kendisi.
defne samyeli ve güzel kelimelerini aynı cümlede görmekten artık kusmak üzereyim.
bir zamanlar hoşlandığım ilgi duyduğum kadındı. ancak şimdilerde modası geçti. artık ahu tuğba dan hoşlanıyorum.
kendini akp'ye satmıştır, basit zayıf biri olduğunu göstermiştir, emine erdoğana yalanarak bi yerlere gelmeye çalışmakta olan şahsiyetsizdir.
kendisi 45 yaşındadır;

görsel
Ama seksi kadın, kabul edin. Benim hakkımda bu kadar dedikodu çıksa yerlerde sürünüyor olurdum, kadınsa hala zirvede dolaşıyor.