bugün

edit: Başlığı deep web, hack vb. konulara özenen yaşı küçük arkadaşlarımızı korkutup bilinçlendirmek için yazmıştım. Yaşı küçük kardeşlerim: Merak etmeyin deep web'e girdiğiniz an kimse gelip sizi kaçırmıyor. Ama yine de yapmayın bu işler çocuk oyuncağı değil. Deep Webte'de normal insanların ilgisini çekebilecek hiç bir şey yok, değmez yani. Ve özellikle şuna dikkat edin: internette bilmediğiniz sitelere girmeyin, güvenilir olmayan kaynaklardan bir şey indirmeyin indirseniz bile açmayın. Özellikle hack uygulamaları bir işe yaramaz ve tamamı virüstür. Ayrıca her zaman bilgisayarınızda Kaspersky gibi kaliteli bir antivirüs programı olsun. Sağlıcakla kalın.
fedakarlık budur.
adam ölmeden önce bizi deep webe karşı uyarmak için satırlarca entry girmiş.
allah rahmet eylesin.
Cool story bro.

Ama dil başarılı.
Sonlarda bir an samimi sanmadım değil.
exe ile pdf'yi ayıramayacak kadar malmısınız ?

deep web zaten Siber Suçlar tarafından izleniyor.Polisin evinize gelip sizi evden alsa,ailenize ne bok diyeceksiniz ?

bu arada ufak bir tavsiye bilgisayarınızda virüs koruması yoksa,netten sakın exe'li,rarlı dosyaları açıp tıklamayın.
(bkz: Sözlük Yazarlarının son sözleri)
zaten oralara girmek için mükemmel derecede ingilizce lazım. şayet öyleyse anlatılan şeyler olabilir fakat yarısı biraz atmasyon gibi geldi bana seni kaçırıp ne yapsınlar? adamların ülkesine bir dünya her cinsden insan geliyor evine kadar alıp nasıl paketlesin amk. saçma salak ergen muhabbetleri.
bu deep web denizaltı ile gidilen bir yer mi diye merak edilir.
Gerçek değilse komik bir şaka değil, gerçekse polis ne güne duruyor?
özet olarak deep web'te kızlar teklif ediyormuş.
girin, ortamı görün. evet.
Başlığı deep web, hack vb. konulara özenen yaşı küçük arkadaşlarımızı korkutup bilinçlendirmek için yazmıştım. Yaşı küçük kardeşlerim: Merak etmeyin deep web'e girdiğiniz an kimse gelip sizi kaçırmıyor. Ama yine de yapmayın bu işler çocuk oyuncağı değil. Deep Webte'de normal insanların ilgisini çekebilecek hiç bir şey yok, değmez yani. Ve özellikle şuna dikkat edin: internette bilmediğiniz sitelere girmeyin, internetten tanıştığınız insanlara kişisel bilgilerinizi vermeyin. güvenilir olmayan kaynaklardan bir şey indirmeyin indirseniz bile açmayın. Özellikle hack uygulamaları bir işe yaramaz ve tamamı virüstür. Ayrıca her zaman bilgisayarınızda Kaspersky gibi kaliteli bir antivirüs programı olsun. Sağlıcakla kalın.
şüpheli ise uzak duracaksın . şart mı kaşınman .

şüphe bu yüzden dir balıklama daldıkdan sonra su kaynarmış buzmuş fark etmez artık .
Her exe dosyasını çalıştırmayın.

Giriş gelişme güzel olduğu için emeğe saygı olarak artı verdim. Ama finali iyi olmamış kardeş. Neyseki ucuz atlatmışsın. Allah beterinden korusun. Böbrekler önemli.
her exe dosyasını çalıştırmayın diyenler deep web'den bahsediyor. yani bu demektir ki deep web e windows ile giriş yapan akıllılar var. windows ile deep web e giriyorsan senin zaten herhangi bir dosya indirip yüklemene gerek yok. anti virüs vs olsa da bir işe yaramaz.

deep web konusuna gelinecek olursa, girmenizi gerektirecek bir şey yok.
artık bu deep web olayı bıktırdı. bir cacık olmadığı benim tarafımdan da tecrübe edilmiştir. bir cacık yok, şişirilmiş bir balondan ibaret.
Tam da girecektim sağol uyarın için.
Hiç girmedim ama merak etmiyor da değilim. Girenler içerden bilgi versin video atsın. Kiralık katil matil.