bugün

10 dakikalık videoda 2 efsane cümle kesin çıkıyor o da yetiyor.

"Aq efes stüdyosu bu acıya dayanabilecek misin bakalım"

Selahattin özdemir.
entel feridun karakteri akıllara ekşi sözlük yazarlarını getirir.
Eski tadı kalmadı sanki. Absürdlükleri son zamanlarda çok azaldı.
Videolarını izlerken hiç gülemiyorum ama aslında çok komik sanki trajedi var da gülmek abest kaçar gibi geliyor.
Bazen saçma olaylarda kafamda bunların müziği çalıyor. Evet.
Komik olmayan youtubırlar. bunlara gülenler de insan değil primattır.
Video atmış iki gözümün çiçeği.
Hala yaşıyorlar mı aq en son 2018de yorum okuma videolarını izliyodum.
(bkz: ahmetflix)
dr orkun penis büyütücü ile o kadar büyük bir penisiniz olacak ki, çevirip tersten götüne sokabileceksin. böylelikle ne olmuş olacak? hem birisini sikmiş gibi olacaksın, aynı zamanda sikilmiş gibi olacaksın.
Acayip gülüyorum ben bu çocuklara,çok samimiler lan.
-Napiyon lan poooorno mu izliyon .
En iyisi gerçek kaybedenler kulübüdur.
Daha çok video çekmeliler.
recep ivedik videolarına güldüğüm kadar gülmesem bile güldügüm kanal.
10 videosundan 9 u çöp. arada 1-2 güzel videoları var. aptal aptal sırf küfürden oluşan boktan mizahlı videoları ağırlıkta olsada sagopa ve ceza gibi azda olsa güzel mizahlı videolarıda var. ama dediğim gibi güzel mi diye açıyorsun karşına genelde iğrenç içerikli küfürlü ne bok olduğu anlaşılmayan 7 yaş seviyesinde video çıkıyor.
Hiç Komik Değil gibi bir kanal varken insanların bunu izlemesi üzücü.
Videolarında Güldüren kısımlar az ama her videoda ömür boyu kullanacağınız sağlam bi replik kesin çıkıyor. Sırf bu yönden bile tebrik edilesi. Bundan sonra sıçarken video çekseler 2 milyon izlenme alır. Bu konuda gerçekten salaklar aq ayda bir falan video atıyorlar. Atsanıza 3 günde 1 aq başka işiniz mi var.
Ben 20 liraya sahne alıyorum Aksaray’da. Soytarı hokkabaz gibi 20 liraya sahne alıyorum 20! Çıngıraklı bir maymun gibiyim hokkabaz gibiyim hokkabaz!
(bkz: Allah kurtarsın)
Kanalın şifresini unuttular galiba, 2 aydır video atmıyorlar.
kurtuluşta bir abim var dalgayı ağzına alıyo dedikleri abi sen değilsindir inşallah.
eski absürdlüğü ve amcık karası mizahı kalmadı. eski dtw yi özlüyorum.
-ne diyorsun Ercan? Ne diyorsun lan?
-Hıaaa. Yaktın beni Mustafa abi
- Bu şarkı patlayacak ulen.
güncel Önemli Başlıklar