bugün

Genellikle türkçe pop müzik ve dizi düşkünü garip tipler.
güldüren başlık. genellemeler bir kenara var böyle tipler, dedikoduya ara vermeden o esnada konuşmanın hararetiyle kime ne kadar krem verdiğini anlamaması ihtimaline karşın kremi bitirttiren bi tip canlandı gözümde" biraz da verir misin canım? Ver ver kokusu da çok güzelmiş, aloe veralı mı bu, mmmm versene biraz daha kız, ay yoksa at kestanesi mi?..."
- yok at kafası, al şu kremi de sus!
-Ya kızım yapmayın dedikodu, günahtır.
- bunu kim çağırdı buraya?
Dedikodu pert, heyecan meyecan kalmadı işte, zafer at kafasının:)
Erkeklerin ömürlerindeki el kremi ihtiyacının %70’ini karşılayan kızdır.
Almiyim cnm demek olmaz ikram geri çevirilmez diyerek delikanlılık yapılır.
Metroda kremini sürdükten sonra yanında oturanlara da ikram eden kızın kankasidir.
Tespit gibi tespittir.
Evet garip ama Türkiye'de var böyle kızlar amaç ne çözemedim bir de istemezseniz ısrar edip zorla sıkarlar elinize ama çok güzel bak diye. Bir üst versiyonu da kendine ıslak mendil çıkarıp size de sormadan uzatmasıdır. Arkadaşlarıma sorduğumda mantıklı bir cevap alamadım bu konuda beni aydınlatacaklar lütfen mesaj gönderebilir mi?
Gün teyzelerine has eylemdir.
Kirli hava dağılsın, olursa.
Çilekli el kremi tercihimdir. Cok yakin bir arkadasimla artik aramizda rituel gibi oldu dedikodu yapilcaksa ya o ceketinin cebinden sekerli krem cikartiyor ya da ben camtamdan kiraz cicekli kremimi cikartip ikram ediyorum bazen dedikodu yapmiyoruz krem surmek istiyorum kremi surunce otomatik olarak dedikodu yapmaya basliyoruz bu kremde bir is var ama ne.