bugün

Aslında dedesinin cenazesine gitmeyip erbakan'ın cenazesinde hazır bulunanlar olacak idi bu başlık yalnız malum karakter sınırlaması sebebiyle bu kadar oldu.

Hakikaten düşündüren kişilerdir bunlar. Düşünsenize iş yerindesiniz, Haftanın 2. iş gününde, yemekhaneye indiniz, üstelik çalıştığınız yer de bu iktidar döneminde olduğu üzere dindar geçinen bir yer. Televizyonlarda ki yemekhanede 4 tane televizyon var hepsinde hilal tv'nin erbakan canlı cenaze yayını var. Savaş çıksa kılını kıpırdatmayacak, dedesi kim bilir babası ölse memleketine ben çalışıyorum deyip gitmeyecek adamlar toplanmışlar ağlıyorlar. çalıştığı işi bırakıp, kimisi partinin kaldırdığı otobüslerle, kimisi çocuğunun rızkını yol parası vererek katılan insanlardır bunlar. 1. dereceden akrabası öldüğünde, yazık oldu ya ama benim işim var ben gelemiyorum cenazeye diyebilen, o esnada yalancıktan bir iki sahte göz yaşı döküp, erbakan'ın cenazesine ankara'dan bilmem nereden gelip, salya sümük ağlayan, mücahit erbakan ya da tekbir allah u ekber diye bağıranlardır.

Erbakan'ın oğlu konuşmasında Allah yolunda cihat eden biriydi babam diye konuşacak sonra da islam barış dinidir diyeceklerdir...