bugün

eğer giresundaysanız ve oorrrrrrroozzzpu hemşirelerle başbaşa bırakıcaksanız daha da fena. ama ne komiktirki hastanenin ulaşamıyoruz dediği doktor beni arıyor ve başka bir işi olduğunu pazar olduğu için şehir dışında olduğunu, dedemin tahlillerine bakıldığında damar tıkanıklığı olduğunu hemen yola çıktığını özür dilediğini xx parti başkanı olan xxxx xxx adlı kişiye çok selam söylememi söyleyerek kapattı. bana bağırmaya kalkan hemşirelerde birden halley reklamı gibi dans edip bana gülmeye başladılar. torpil böyle birşey sözlük böyle birşey...
edit:dedeme dua edin.
dedenin prostat olması gibi bir sağlık sorunudur, geçmiş olsundur.

Not: lan prostat olmak mıydı, yoksa prostat kanseri falan mı demek gerekiyodu? Şeedemedim şimdi.
(bkz: geçmiş olsun)
1 aralıkta kaybettiğim dedemde de olan üzücü durum. allah acil şifalar versin, bu arada bu konuyla ilgili bir çok araştırma yaptım. ve konuştuğum bi çok doktor, öncelikle hastanın moralinin çok önemli olduğunu belirtti buna dikkat edin. ayrıca seconder shock denilen vakayla karşılaşmamak için haplarını mutlaka saatinde verin. sanılanın aksine çok yemek yedirmeye çalışmayın, ancak yedikleri şeyleri önceden planlayıp programlayın, kan değerlerini sık aralıklarla kontrol ettirin, muhtemelen sol taraftan felç olmuştur(%87 öyle oluyor.) fizyoterapist eşliğinde çalışmalar yaptırın. ancak belirttiğim gibi mutlaka moralini yüksek tutun.
dedenin felci sağ taraftan olmuştur. yanında olunmadığından dolayı bilinmemektedir ama yanına gittiğimizde sadece elhamdulillah demekteydi.* normal konustuğunu zannedip sadece elhamdulillah elhamdulillah allahuekber gibi şeyler söylemekteydi. yazarı en çok üzen şey ise hastane çalışanlarıdır.
(bkz: sadece giresun da çalışan hemşirelerin or*zpu olması.)

çaylak olma riskine rağmen edit : eksileyen p*ç kuruları giresunlu değilsiniz burdaki hastane şartlarını bilmeden eksiyi basıyorsunuz. adam gibi yapsınlar işlerini dedeme bağıran hemşire kal*ağı ankaradakiler aradıktan sonra kapının önünde ben sigara içerken içerden yanıma gelip hastanın tomografisinin sonucu geldi şimdide tahlil sonuçlarını bekliyoruz ona göre de yatışını gerçekleştireceğiz demesini biliyor. hadi benim böyle bir imkanım var olmayan ne yapsın. para almasını biliyorlar çatır çatır. yok döner sermaye yok bi nöbet tut iki gün tatil felan. veteriner değil onlar doktor!. gelsene birgün burada bir hastanı muayene ettirmeyi denede bak bakalım kaç tane eksi vercen. ziyaret saatleri kaçtan kaça diyorum bana dediği laf ben bilmiyorum aşağıya sorun. bu kadın işe 1 saat öncede başlamış olsa bilinmicek birşey değil bu yaptığı sadece oroz*uluk.

özel bir istek:mod tasma tak gezdir beni ama genede silme şu editi bi okusun.