1. 1.
  troll olmak isteyen cakma yazarların sorunsalıdır.
  3 ... damdaki deli
 2. 2.
  kudüse isa ineceğine göre kudüse inmeyeceği kesin olan yaratık.deccal şeytanın oğlu olduğuna göre şeytanda yer aldında olduğuna göre zaten gökten inmesinin mümkün olmadığı tek gölü çocuk.

  isa- ben mesihim.
  dünyaı- sende mi?
  isa- valla.
  deccal- ben geldim.
  dünyalı- sende mi mesihsin?
  deccal- yok ben deccalım.
  dünyalı- hea iyi bak mesih de burda kardeş kardeş oynayın.
  1 -1 ... munafik satanist
 3. 3.
  dogrusu ''deccal nereye girecek'' sorunsalı olması gerekirdi. zira onun yanıtını biliyorum.

  (bkz: şu elimdekini görüyormusun)
  -1 ... damdaki deli
 4. 4.
  bir düşünceye göre, hiçbir yere gelmeyecektir: din bilginlerinin, deccal'in zaten yeryüzünde yaşamakta olduğu iddiaları, giderek daha fazla taraftar kazanmaktadır. buna göre deccal; senin benim gibi bir ailesi olan, belli bir rutine sahip bir insandır, ancak kuran'da geçen belirgin özelliklere sahiptir: bir gözünün diğerine nazaran daha kusurlu olması, kızıl saçlı olması, bulunduğu ortamda kin ve nefreti yayması ve buna rağmen yine de rahatlıkla yandaş toplaması gibi.
  yaşar nuri öztürk, deccal'in stephen hawking olduğunu belirtmiştir kitabında, bana biri "sen deccalsin" dese harbiden acaip kırılırdım ve "çelik ayna" derdim muhtemelen.
  ... beat
 5. 5.
  deccal bir fikir akımıdır.dini yeryüzünden silip atacak,dinsizliği yayacak bir akım.çoktan geldi, geçiyor bile.herkes tv ekranlarında deccal-isa savaşı yada kavgası görmek istiyorsa gitsin south park ın 1. sezonundaki damien bölümünü izlesin.*
  1 ... nessaj
 6. 6.
  normal zeka seviyesine sahip insanlar için sorun olmayan sorunsaldır.
  (bkz: başlığı açanın zeka seviyesi)
  edit: (bkz: yarası olan gocunur)
  -1 ... devvvill