1. 1.
    ''bermuda şeytan üçgeni'' diyen geçen, Atlantik Okyanusunda bulunan bir ada'nın içindeki tapınaktır. etrafında amerikan savaş gemileri bekler. google earth'te bu tapınak karartılmıştır.
    zamanı geldiğinde deccal buradan çıkacakmış.

edit: ''nasıl tanıyacağız'' diye sorular geldi pm'den. bu varlığın alnında apaıçık kafir yazacak. (kur-an'da geçer) ve tek gözlü olacak. ama baya güçlü olacağı söyleniyor. öyle tek kişi baş edemezsiniz.
    edit 2: bu deccal'in yağmur yağdırma, güneşi batırma, ölüleri diriltme gibi güçleri olacak. ateistler bunu görünce tanrı diye tapacaklar deccal'e. ama hz. isa geldiğinde korkudan eriyecek bu kafir. (hadislerde aynen böyle geçer)
    8 -25 ... gina carano
  2. 2.
    (bkz: at yalanı sillkeyim inananı)
    17 -4 ... muslimaid
  3. 3.
    Ne deccali ya yahudilerin uydurduğu bir masaldır deccal. islamda deccal veya mehdi diye bir şey yoktur.
    10 -4 ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    Ucan atlar, dunyayi kaldiran insan, su tanrisi falan daha mantikli geliyor bunlari okuyunca.
    4 -5 ... kitap okuyamayan insan
  5. 5.
    Arkadaş bir ada konusunda haklı. Daha önce duydum.

Bermuda şeytan üçgenin yanında bm korumalı bir ada var yanında savaş gemileri var. Google earth te de üstü karartılı.

O civarda her yer turizme açık iken sadece orası kapalı ve girilmiyor.

Ancak ben orada deneyler falan yapıldığını düşünüyorum.
    -1 ... we did it
  6. 6.
    deccal öyle tapınaklarda felan saklanmıyor.

deccal'in ordusu abd'dir. yahudilerdir. türkiyedeki uzantıları da erdoğan karşıtı kafirlerdir.

mehdi ise mekke-i mükerremeden çıkacak ve rasulallah s.a.v.'in soyundan olacaktır.
    3 -24 ... kifayetsiz kelimeler
  7. 6.
    Yormayin böyle seylerle kendinizi. Boş beleş işler bunlar.
    1 ... gogocu
  8. 7.
    Bu ne saçma başlık.

Yerini biliyorsak saklanmış sayılmaz ki.
    2 -1 ... carmencita
  9. 8.
    Alnında kafir yazacakmış!!! Ben olsam üstüne dövme yaptırıp peygamber yazdırırdım. Neticede inanacak salak çok.
    2 -2 ... benimhalaumudumvar
  10. 9.
    elma dersem çık armut dersem çıkma sözünün yankılandığı tapınaktır.
    ... monk of monkmountain