bugün

2 muhteşem animenin karşılaştırmasıdır. 2'sini de tekrar tekrar izlemiş birisi olarak fma'nın birkaç adım önde olduğunu düşünüyorum.
death note'da zekaya ve planlara ağırlık verilmiştir,fma'da kardeşlik,arkadaşlık,düşmanlık duygularına
death note'un çizimleri fma'dan daha güzeldir.
death note'un müzikleri fma'nınkinden daha güzeldir.
fma'da karakter tahlilleri çok güzel yapılmıştır.
fma'da olay hiç beklenilmeyen boyutlara varmıştır***.death note'da da konu dallanıp budaklanır ama fma kadar değil.
fma'da duygu tonlaması çok güzel yapılmıştır,bir bölümde hem ağlatıp hem güldürebilir,death note'u genelde şaşkınlık içinde izleriz.
Bence ikiside çok güzel animelerdir. 2'sinide 2 kere izleyip bitirmiş olmama rağmen halen izlemek istiyorum. O derece. Full metal alchemist animesinde duygusallık daha ön plandaydı bana göre.
Death Note animesinde ise daha zekaya yönelik bölümler vardı ama 2 side gayet güzel Anime'ler
fullmetal alchemist brotherhood'un 5 boy farkla kazanacağı karşılaştırma.
sadece death note'u izlediğim için kişisel bir karşılaştırma yapamayacağım karşılaştırma.
Death note daha sarıcıdır ama liseli ergenler de izlemektedir . Full metal alchemist kesinlikle daha iyidir .
death note iyidir ama full metal kesinlikle çok daha iyidir. zira full metaldeki felsefe, tutarlılık ve karamsar atmosfer hiçbir manga&animede olmamıştır.ayrıca animesindeki görsellikte her zaman daha iyi olmuştur.
ikisinin de ayrı ayrı müthiş yönleri vardır.karşılaştırması güçtür.death noteu şaşkınlık ve hayranlıkla izlersiniz fma\'yı gülerek,üzülerek izlersiniz.death note\'un ani ölümleri sizi şaşırtır.fma\'da ki kardeşlik duygusu sizi diziye bağlar.ikiside çok iyi.
death note 26. bölümden sonra izlenmez.
fma da tüm bölümler keyifle izlenir.*
fma da felsefe vardır ayrıca izlemesi bir seviye ister.
fma çok daha iyidir.