bugün

9. nesil yazarların birçoğunun mahkemelerde sürüneceğinin göstergesidir.
olması gerekendir. ayrıca oda birşeymi, daha fiil eklerini düzgün yazamayan insanlar var. adam iki kelime yazamıyorki. senin neyine internet felan. *
(bkz: düzgün yazmayıp laf etmek)
ayrıca şey ve mi kelimesini de birleşik yazarlar, aynı cezalar uygulanmalı.
iyi önerme adayı olabilir bir fikir. ancak başlığı açanın söylemi de izzet yıldızhan'ın "bazı sanatçı arkadaşlarımız gerçekten konuşmak bilmiyor." demesiyle kardeştir.
yazım kurallarına uymak, yazının görsel açıdan okunabilir olmasına yardımcı olur. ancak bunu abartmak, kişiyi sırf bunun yüzünden eksilemek, mesaj atıp sadece "de ayrı." demek, asıl hapis cezası gerektirendir.

he çok rahatsız edici istisnalar da var tabi. örneğin bütün ergenliğini çalışarak geçirmiş, eninde sonunda tıpı kazanmış ama adam olamamış birinin, sözlükteki diğer insanlara hava atma amaçlı girdiği bir entryde noktalama işaretlerinden sonra hiç boşluk koymadığının farkettim geçenlerde. işte bu durumda ona eksi verdim ve bunu yaparken büyük haz aldım. adam tıpı kazanmış diye hava atıyor ama noktalama işaretlerinden sonra boşluk koyamayacak kadar aciz ve cahil. işte ironi böyle bir şey, ağlanacak duruma gülmek böyle bir şey sözlük.