1. 70.
  Hiç bir zaman yapamadım. Silmek zorundaydım başka bir yolu yoktu ama her seferinde başka bir yol yarattım. Değer verdiğim için değil aslında, bir insanı yarı yolda bırakmamak için. Acaba ne yapar nasıl olur çok üzülür mü diye düşündüm hep. Ama onlar sağolsun bir anda düşünmeden silip attılar her seferinde. Galiba düşünmemek lazım.
  ... ernhmlglu
 2. 69.
  o değer vermeyince silmek alsında çoktan silinmiş olmak demek.
  ... radiolarian
 3. 68.
  gerçekten üzücü. herkes birgün çekip gidiyor hickimse hiçbir şey vaz geçilmez değil onu anlıyorsunuz.
  1 ... d4rk minister
 4. 67.
  mecbur kalınınca yapılması ve arkaya bir daha bakmamayı gerektirir. ne kadar üzerse üzsün yapılmalı. karşınızdaki bütün şansları tüketmeli sınırları defalarca asmalı son çare olması gerekir.
  ... pragmatist kalastro
 5. 66.
  Üzücüdür mecbur kaldıysan eğer iki kat üzücüdür seviyorsan daha da kötüdür falan filan iste ya kim açtı bu başlığı ki yani hatırlamayın lütfenn...
  ... gelen arama
 6. 65.
  Duruma göre değişir.

  Ceviz kabuğunu doldurmayan bir seneple insan silenlerdenseniz geçmiş olsun. Ömrünüz vicdan muhasebesi ve dövünmekle geçer.

  Verdiğiniz değeri suistimal edenleri ya da hiçe sayanları çat diye silin yalnızca. isteseniz de anı falan biriktiremezsiniz.
  ... raduyev
 7. 64.
  Ben yavas yavas hayatimdan cikariyorum. Bir anda silmek zor ve acili oluyor. Yavas yavas uzaklasiyorum, o da bir noktadan sonra vazgeciyor zaten. Gorunce selam vermiyorum. Once bozuluyor, sonra o da selam vermiyor. Ben de bunu istiyorum zaten.
  1 ... 81tw15e
 8. 63.
  Anılarda kalması vay be dedirtiyor.
  1 ... falancagil1
 9. 62.
  (bkz: senden hoşlanmıyorum ama seni üzmek isterim)
  ... prensipte anlasilan sevgili
 10. 61.
  Sonradan anılar gelir ya akla oturur ağlarsın ama bilirsin de eskisi gibi olmayacak hiçbir şey...
  7 ... nbr mallar