bugün

Anılarda kalması vay be dedirtiyor.
Ben yavas yavas hayatimdan cikariyorum. Bir anda silmek zor ve acili oluyor. Yavas yavas uzaklasiyorum, o da bir noktadan sonra vazgeciyor zaten. Gorunce selam vermiyorum. Once bozuluyor, sonra o da selam vermiyor. Ben de bunu istiyorum zaten.
Üzücüdür mecbur kaldıysan eğer iki kat üzücüdür seviyorsan daha da kötüdür falan filan iste ya kim açtı bu başlığı ki yani hatırlamayın lütfenn...
mecbur kalınınca yapılması ve arkaya bir daha bakmamayı gerektirir. ne kadar üzerse üzsün yapılmalı. karşınızdaki bütün şansları tüketmeli sınırları defalarca asmalı son çare olması gerekir.
gerçekten üzücü. herkes birgün çekip gidiyor hickimse hiçbir şey vaz geçilmez değil onu anlıyorsunuz.
o değer vermeyince silmek alsında çoktan silinmiş olmak demek.
Hiç bir zaman yapamadım. Silmek zorundaydım başka bir yolu yoktu ama her seferinde başka bir yol yarattım. Değer verdiğim için değil aslında, bir insanı yarı yolda bırakmamak için. Acaba ne yapar nasıl olur çok üzülür mü diye düşündüm hep. Ama onlar sağolsun bir anda düşünmeden silip attılar her seferinde. Galiba düşünmemek lazım.
güncel Önemli Başlıklar