bugün

imralı tecavüzcüsünün iştahını kabartan kızdır. Neyse kısmet duran kalkan gibi azılı tecavüzcü pkk'lılaraymış.

ek: hala yalan haber diyenler var. Ulan dün özgür gündemin internet sayfasında okudum. hadi bu ensonhaber bu yalan haber orada babasıyla röportaj yapılmış o da mı yalan!

alın masaüstü görseli yaparsınız kekolar. *

görsel

http://www.yeniozgurpolit...p?rupel=nuce&id=31699
kendine yazık etmiş güzeldir.

biz bir sikeydik önce sonra çıkaydı dağa.
hakkında atılıp tutulan kızdır.

önce kendi götünü parmakla amına koyduğum.
popüler kültür kurbanı olmuş hevalcik.
malum, şu aralar bizim tatlı su solcuları arasında sırrıcılık, pkk yardakçılığı pek moda.
roboski roboski diye yırtınmaktan gaza gelmiş olacak zaar.
her neyse... bi elde bira, che gueavara tişörtünü sırta geçirerek bu işlerin olmadığını anlaması açısından iyi bile olmuş diyebiliriz.
buradan yola çıkarak geziyi itibarsızlaştırmaya çalışanların da amlarına koyayım affedersiniz, çok ayıp ediyorlar zira.
Gezicilerin iç yüzünü göstermiştir.

Hepiniz dağa çıkın da bari ülkede şerefli şerefsiz belli olsun.
a ka pe lilere laf vermiş kevaşedir.
insanlarımızın gerçekleri kavramaktan ne kadar uzak olduğunu gösteren gelişme. kızın dağa çıkmasını seks üzerinden ve küfür üzerinden yorumlarsanız olaya vakıf olamaz o dağlarda boş kalmaz. benide olmadık sebeplerle yargılasaydılar, işkence yapsaydılar öfkelenirdim. belki dağa çıkmazdım ama bir şeyler yapabilirdim. sizler içinde aynı şey geçerli. halden anlayın biraz mk.
Seks cihadı için kaçmış olabilir. Pekeke dağdaki kızlara öyle yapmıyor muydu?
fikir karmaşası yaşadığı ve iç dünyası henüz şekillenmediği için yönlendirilmiş zavallıdır. devletin elinde keleşle karakol tarayan piçe, hakkını arıyor diye ses çıkarmazken, silahsız eylem yapanlara terörist muamelesi yapması da ayrı bir ibneliktir.
zavallı kızcağız, birkaç sene kekoların seks ihtiyacını gidermek için kullandığı boşaltım cihazı olarak kullanılacak ve sonra geberecektir.
komünisttir.
ülkesimi sevdim maskesiyle ortalığı kana bulayacak olan hain kızdır.
akp'nin propaganda kızıdır.
gezici değildir. ona gezici yakıştırması islamist bir kaç pez.venk evladı o....pu co...gunun yakıstırmasıdır. O kız da kendileri gibi türkiye cumhuriyeti düşmanıdır.
(bkz: Kırmızı fularlı kız)
Gezi mevzuu zamanında dhkpclilerle panpa olan, kodesi değişince de pkk'ya katılan, kendini savaşçı olarak itelemeye çalışan kızdır.
Bununla birlikte, gezide sivrisinek kemalisti, kodeste pkk teröristidir.
dağlarda bol bol "gezer".
irsaliyesiz mallardan biri.
gezici kızdır fakat gezicilerin hepsi aynıdır diyemeyiz. zerre kadar sevmem gezicileri ve o eylemlere katılanları fakat nasıl ki akpartililerin hepsi başbakanın götünün gılıyık diyen abla gibi değillerse tüm geziciler de pkklı değildir. en iyisi de benim gibi hiçbir şey sikinde olmayanlardır. sade savaş varsa giderim o kadar.
Ak Parti'nin propaganda için kullandığı kişidir.Aklara buradan selam olsun.Nasıl bir selam tahmin edin.
dağdaki pkk lıların moralini artırır artık, sarışın filan. ohşş.
beyni olmayan bir salaktır.
Türkiye için herhangi bir kayıp değildir.
kendisine yazık etmiş kızımızdır.
Lakabi bir sey yörük olan kizdir.
türkiye için mühim bir kayıptır.
kendi insanlarını / gençlerini dağa çıkarmaya teşvik eden bir sistem çökük bir sistem devlette üzerine çokta yorum yapmanın gerek olmadığı bir devlettir.
şimdi kıza sütten çıkmış ak kaşık demiyoruz da sen devlet olarak sudan sebeplerle düşman bellediğin bir vatandaşını koğuştaki yerinden tutta verdiğin komik cezalarla pkk'nın kucağına atıyorsan ben önce sana bakarım. önce sen suçlusun belki sonra kız suçlu olabilir. zira çözüm dağda değil. ama belli ki kendisini özgürlük mücadelesi özgürlük mücadelemiz diye etkilemişler. sen zaten devlet olarak kendi insanını potansiyel bir tehditten öte düşünemiyorsun /algılayamıyorsun.
bu bağlam da vaziyet ister istemez önce devlet eleştirisine yaslanıyor. yaslanması da son derece tutarlı davranmak aslında...
yani sebepleri görmeyip sonuca odaklanmak yüzeysel insan işi. çok şükür hayata yüzeysel ve tek gözlükle bakmıyorum.
edit: kıza bir eleştiri getireceksek başımızdakilere / devlet denilen abidik gubidik organizmaya yüz eleştiri getirmemiz gerekiyor. inşallah anlamışızdır.

edit: eksilemeye bakınca anlamışız sanki.
akp bdp hdp birliği düşünüldüğünde olmayandır.