bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ölümün soğuk nefesi midir artık her neyse işte onu ensenizde hissetmenize sebep olacak ölmektir. Özellikle ilk kez bu kadar yakınından birini kaybetmiş kişiler için.

Dayım soğuk bir adamdı. Şiir yazardı ama şair değilim derdi. Toplam hayatım boyunca belki üç belki dört kez görmüş olsamda tuhaf bir hayranlık duydum onda hep. Bu hayanligi tuhaf kilan ise dayimin onu çok seven anneme karşı mesafeli olmasından dolayı ona duyduğum nefrettti. Hep iş güç bahanesiyle annemi ziyarete gelmezdi. Birgün bir vesileyle ilçeye gelip annemi ziyaret etmeden geri donmus olması annemi ve dolayısıyla beni çok uzmustu. Sonraki yillar ziyarete geldiğinde hep soğuk davrandm.

Aynı şehirde olmamıza rağmen ve artık bir yetişkin olmama rağmen bu tavirlarindan dolayı ziyarete gitmedim. Annem çok ısrar etti o senin dayin filan diye. En son karar verdim gidip gormeliyim diye. Ancak bende de hep bi iş çıktı ve onu görmeye gidemedim. Beykoz a kadar gidip evinin önünden geçip ziyaret etmediğim o gün onu daha iyi anladım ve birgün ben bu husumeti bitiricem kararını aldım. Bu kararı bile unuttum tabi. Ta ki dün akşam abimin arayıp dayım ölmüş dediği ana kadar. Artık herşey için çok geçti.
    ... stresli bir gangster
  2. 2.
    Birazcık ağlamıştım o da istemdışı olmuştu. annem üzülüyordu çünkü. Yoksa tanımazdım dayımı. Ibadetler konusunda iyiymiş de karakteri bozukmuş herhalde biraz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun yine de.
    ... nazelmasolsam