bugün

normalde dayağı karşıyım ama açıkcası uygulamaktan kaçınmam, bazen insan mecbur kalmaktadır, ve bu veletler de adamı dellendirmektedir neyse ;
geçen hafta çarşamba günü sözlükte çaylak olmuştum, bunun üzerine kendimi dışarı attım benim çeteye faceten mesaj gönderim yarın(perşembe günü) okula gitmeyin dertleşelim diye neyse musa kelek yaptı ama; halim, berat, kamil, ihsan ve rıza beni satmadı delikanlı çocuklardır ayıq olun bu arada hepside harbi qanqim, kardeşimdir. neyse olaya geçeyim ben mahallede nazan abla vardı bi tane orhan abi anlattığına göre bunun poposuna çükünü sokmuş ama kukusuna girmesine izin vermemiş, hatta orhan abininkini emmiş bile, işte bu nazan abla bitane öğretmenle evleniyordu, haliyle gelin arabasıda vardı araba gitmeye başlamıştı, halim görmüş ve hemen bana '' aykut istersene keselim önünü'' dedi bende tamam lan 50 krş bende var 5 tl alsak bi mavi lark alırız akşama kadarda bize yeter dedim ve arabayı durdurduk kamil direk kaputun üstüne atladı ve adam mecbur durdu bizde zarf dedik, adam mecbur 5 tl attı ve kamil kaputtan aşağıya indi ama parayı 11 yasindaki bir velet aldı ve parayı ondan almak için onu dövmek zorunda kaldık sonunda mavi larka kavuştuk.
şikeci veletlerdir. (bkz: ibrahim Akın)
balkondan atlamış gibi yapıp masanın altına saklanan, annesini korkudan sinir krizine sokan velettir.
o hani seveyim diye eğildiğinizde önce şirin şirin gülümseyen, ardından da siz tam başını okşayacakken tekmeyi fibulanıza indiren veletler var ya, heh işte onlar.
Insani kanser eder.