bugün

'' ben bu konuyu anlamadım'' diyene '' bu dersi gelecek senede veriyorum'' diyen hoca.
okul yıllarında gezememiş,eğlenememiş o dönemde cep telefonları yeni çıkmış ama alamamış, yılların ezikliğini öğrencisiden çıkaran hocadır.temiz bir sopa yemesi lazımdır fakat içimdeki asillik duygusu,aileden öğrendiğim saygı bunu engellemiştir.*
verdiği değerlerle belirlilik katsayısı 1.118 çıkarken sınavdan sonra bu sonucu kabul etmediğini, o değerin normalde 0-1 arasında olması gerektiğini belirtmeni, yoksa puan vermeyeceğini söyleyen hocadır.
final sınavında sınıfımıza gelip "hocam hesap makinem yok napıyım?" diyen arkadasıma "dert etme çocugum seneye olur" diyen hocam hak etmiştir.

ve yine aynı hocadan geliyo;
(bkz: seneye görüşürüz çocuklar)
kimse benim dersimden AA ile geçemez dedirtmek için AA sınırını 90'a çeken, kimseye 85'ten yukarı not vermeyen, kişisel tatmini not vermeyerek sağlayan hocalardır. *
zayıf bulduğu kız öğrencisine küfür edip, üzerine yürüyen hocalardır. *
o ders kaldırıldığı halde alttan alanlara yaptığı test sınavında elinden gelen gıcıklığı ardına koymayan aptal kimya hocasıdır. öss mi yahu bu 4 yanlış 1 doğruyu götürüyo?
tacizci sahte hoca.
böyle hocalar adi ve şerefi eksik olan kişilerdir. zor sorular sormayı kendilerine adet edinmişlerdir. ortalaması yüksek çıkan sınavlardan sonra yaptıkları kasvetli, iğrenç, mide bulandırıcı sınavlardan yüzler kızarmış, boyun bükük bir halde çıkılır. dersten kalıp, ailelere verilecek cevap kalmadığında bu hocaların annesi sıkca anılır.
''hocam içine arzu yanardağ ın resimlerini de koysak puan verir misiniz?'' diye soran öğrencilerine ''defolun lan sınıfımdan'' yerine ''getirin onun da izohipslerini inceleriz '' diyen hocadır. onun gibiler ki sölenterlerden önceki zamanda kalmışlar gelişememişlerdir.
soruları sokup sonra da altına başarılar yazan hocadır.
sıfırdan doksana kadar bütün trigonometrik değerleri ezberletip sınavda cos45`i soran hocadır.
sınava eliniz cebiniz kopyalarla dolu bir halde girdiğiniz anda, "sen! öne gel.." diyen hocadır.
cehennem endotermik mi ekzotermik mi diyen hocadır. gidince görürsün hayret bişey.
(bkz: jean comet-barthe)
hadım edilmesi gereken hoca.
(bkz: tek soruyla 250 kisiyi doken hoca)
yüzde bir puanla yaz okuluna bırakan yaz okulundaysa 5 puanla geçiren hocadır.
karşısında ağlayıp zırlamana rağmen 'beni ilgilendirmez seneye tekrar alırsın bu dersi' diyipte, çayını,çantasını taşıyan gerzekleri sorgusuz sualsiz geçiren hocalardır.ve de dayak bunlara pek bir lazımdır. hatta her öğrencinin hayalidir diplomasını aldığı gün gıcık olunan hocanın ağzını burnunu kırmak ya da saçını başını yolmak.ama tabi diploma alındıktan sonra herşey unutulur, bütün şerefsiz hocalar allaha havale edilir.
yaz okulundan para kazanmak için geçebilecek durumdaki öğrenciyi bırakan hocalar.
vizelerden 10 gün geçmesine rağmen, hala sonuçları ilan etmeyen hocalardır.
finalde 6 alan şahısı, dersten geçiren hocalardır. * *
ek olarak, bir ödevin "n" kişi tarafından aynen verilmesiyle, 100lük olan ödev sonucunu o kişilere "100/n" notu olarak olarak veren hocalardır. * *
kutsal mekanlar içerisinde hafif meşrep kadınlarla eğlenip içki alemleri tertip eden, devletten eşek yüküyle maaş alıp cuma günleri cemaate vaaz veren hocalardır, eşek sudan gelinceye kadar dövülesidir.
tarih sınavında 300 sayfadan sınav yapıp,resim altındaki metni soran hoca..
soru 3:anadoluda bulunan en eski kilim kaç yıllıktır?boyutlarını yazınız.
(bkz: dursun bikik)*
sınavda insanın zebani gibi tepesine dikilip yazdığınız cevapları okumaya calısan,sınavda anlatmadığı konudan sormaktan zevk alan,sorduğu soruyu kendi de çözemeyen cibiliyetsiz hocalardır bunlar
güncel Önemli Başlıklar