bugün

1. kendini kral ilan edenler.
2. kendini bu krallara köle görenler.
Bi de neydi; sadece kendi fikriyle kendini yuceltenler. Her ne kadar anlamasam da!
dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan kendi dışında kimseyi umursamayan insandır. Senin ki can da bizim ki patlıcan mıdır?
kendi fikrinin bir başkası tarafından kabul görmesi önemli değildir onlar için düşündüğü için bile doğru olduğuna inanırlar.
(bkz: kendi fikriyle kendini yüceltenler)
siz inanmayabilirsiniz bay metaryalist. çünkü bizler siz kralcılar gibi değiliz her insanı aptal görmeyiz.
önyargılı ve kalın kafalı tiplerdir.

onlara bir şey anlatmak dünyanın en zor işidir, kalın kafaları bir türlü almaz. çünkü kendinden başka kimseyi duymaz ve duymak istemez, böylelerinin ümüğünü sıkasım geliyor.
- kafalarına göre genelleme yapanlar. (sözlükte fazlasıyla mevcutlardır. kızlar erkekler diye başlıklar açıp başına "sözlük yazarlarına göre" bile eklemeyerek genellemenin genellemesini yapmaktadırlar. kendilerini otorite saymaktadırlar.)
- kafatası mevzuları yapanlar.
- karşı durabilmek için sadece kalp ve beyin lazım olan mevzularda cümleye ama diye başlayanlar.
- futbol muhabbetinden kavga çıkarabilenler.
- tecavüz cinayet aklayıcılar.
- konuşmayı monologa çeviren dinlemeyi bilmeyenler.
- zorla ateist veya müslüman yapmaya çalışanlar.
Bilmediğini bilmeyen insanlardır. Laf anlatmaya çalışılmamalı ve görüldüğü yerden arkaya bakmadan kaçılmalıdır.
bakınız benim kendimden geçtiğim tek dönem uyku anıdır ben başka bir zaman diliminde kendimden geçip bir insana bir varlığa zarar vermedim. ve ben bir kişiyi ne kendimden aşağıda nede kendimden yukarıda görürüm. ama siz sadece kendi düşünceleriniz altında tanrıya inanan her varlığı hor görüyorsunuz. bizde tanrını varlığını sorguluyoruz ama kendi içimizde bunu dışa vursak bile bir başkasını ezecek veya hor görecek bir davranışımız yoktur.
Abi kesinlikle chp lilerdir bıktım bunlardan sürekli muhalefet sürekli isyan dayanamıyorum artık.
aşırı alınganlar.
şöyle ki;

bunlarla tartışmaya girmek başlı başına bir hatadır fakat, farz-ı misal girdiniz diyelim; o tartışma, olay esnasında değil; sonraki 20 sene boyunca belli periyotlarla götünüzde patlayacaktır. çünkü o tartışmada sözlediğiniz herşeyi ama herşeyi önümüzdeki 20 sene boyunca "ben zaten şöyleyim, ben zaten böyleyim ya" diyerek yüzünüze vurmaya çalışırlar. ve o lafı ona söylemenizde kesinlikle hiçbir suçları yoktur. siz durduk yere, canınız sadece hakaret etmek istediği için söylemişsinizdir o sözü.
Heryerde dikkat çekmeye çalışan insanlardır. Genelde bulunulan ortamda saçma hareketler yaparlar ve ya yuksek sesle konuşup orada bulunduklarının belli olmasını isterler. Nefret ederim işte öyle kişilerden. Benden uzak olsunlar.
Ne dediğine dikkat etmiyen. Sürekli dalga geçmeye çalışan. Sevmediğiniz halde ısrarla sizle konuşan kişiler.

Edit: birde kendini belli etmek için herkese atarlanan. Sürekli gereğinden fazla konuşan ve kendini herkesden üstün gören kişiler.
-çok konuşan tipler
-kendini acındıran tipler
-kendini üstün gören tipler.
kavgacı tipleri hiç sevmem.

saygılar sunuyorum azizim...
Ağzını şıpırdatan. Midem kalkıyor.
*dünyayı etrafında dönüyo sanıp aslında dünyada çöp kadar degeri olmayanlar.
* bir tartismada tepki vermeyip sinsi sinsi islerini halledenler. Konuşun lan icinizde ne varsa.
* yediği kaba sıçanlar. Hatır gönül bilmeyenler.
* sevgilisi olunca varlığınızı unutan ama ayrılınca ilk size koşanlar.
* bir de içki masasına oturduğu gibi kalkamayanlar.
Ayakları çirkin insanlardır. Tiksinçtirler.
Bjk'lilerdir kesinlikle.
ulan işte,sosyal medyada ne zaman beni görseler ""no olocok bu combomon holo".

ulan dingil iki gün önce "şerefli üçüncüyüz"" diye anırıyordun.

dün boktular,bugün koktular..
Bir meseleyi anlamadığı halde o meselenin alimi kesilenler, yada bildiği halde onu bilerek saptıranlar.

H.z. Muhammed e inen kitapta kınanan, aşağılanan kişiler ve ahlak yapısıyla kendini özdeş gören bir insan varmı?

Yahudilerin tahrip ettiği kitaptan ve o kştabın diğer insanlara bakış açısından haberi olmadan, sırf Allah a muhalefet olsun diye onların avukatlığına soyunan düz mantıklı, araştırrmadan yoksun adamları hiç çekemem.
Peygamber sömürüyü, haksızlığı, tekelciliği, faiz ve zina yı, kızları insandan saymama, kumar gibi kötü ahlakları yasaklarken onunla mücadele eden ebu cehil gibi adamları savunan kişilere sormak lazım, Ebu cehil ve ebu leheb deki bizim göremediğimiz güzellik neymişte onun kınanmasına karşı çıkıyormuş? Yani sırf muhabbet olsun diye yazanları hiç çekemem.

Kur an ahlak ve emirle riyle hiçbir bağlantısı olmadığı halde, onun imajını lekelemek için kafir ler tarafından kurulup, desteklenen ışid, boko haram, el kaide gibi terör örgütlerini islamla özdeşleştirenleri hiç çekemem. Bu terör örgütleride kur andan aynı ateistler gibi cımbızla ayet çekerler.

Sırf muhalefetinden dolayı cevabını burda aldığı halde, başka sayfada bunları hiç duymamış gib, sıfır kafayla yazanları hiç çekemem. Tarifte edemem, cevapta vermek istemem.
duş almadan evden çıkıp toplu taşıma araçlarını kullanan tiplerdir.
Her konuda kendini yetkin sanan ve savunduğu düşünce yanlış olsa bile sırf konuşmak için konuşan ve kendini haklı çıkarmaya çalışan insan tipidir.kendi yaşam enerjisi olmayıp başkasının enerjisinide eksiye çeken insanlarıda unutmamak lazım.
Siyaset ve spor konuları açıldığında tartışarak üstünlük sağlamaya çalışan insanlar.
Sürekli küfreden kişilerdir. Adama birşey sorarsın. Cevabın 3 de 2 sini küfürlen verir.
herşeyi ben biliyorum diye ortada gezen tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar