1. 1.
  insanı delirtebilecek bir sorudur.

  Şunu söyleyelim suçu vardır yoktur bu dayağı meşrulaştırmaz.

  Ama şunu dersek anlarım. Kadın seçiminde hata yapmıştır.

  Yani dayak atma potansiyeli olan bir erkekle birlikte olduğu için tercihlerini sorgulamalıdır kadın.

  Bu bile bile ladesdir.

  Kaşı gözü güzel diye karakterini 2. Plana atmak ya da görememek kadınsı körlüğe veyahut ahmaklığa girer.
  2 -8 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 2.
  Anneme sorsanız evin süpürülmesi ve bulaşıkların toparlanması lazım iki oğlundan hangisi seçersin deseler; beni seçer. Anneme sorsalar ki hangi oğlunun birini dövmesinden korkarsın; annem yine beni söyler, çünkü hiçbir zaman tribüne oynayan kavga etmedim. Bu yüzden bir kadının seçtiği insanda şiddet potansiyelinin olup olmaması tercihlerde ayrı bir kulvar olarak alınamıyor.
  Öte yandan sadece insana şiddeti değil kadına şiddeti tartışıyorsanız asıl problem sizdedir. Şiddet kötüdür, kadına şiddet değil.
  3 ... sogeking
 3. 3.
  dayak atmak hiçbir şekilde mantıklı değil. ana avrat sövse bile he diyip geçmek diğer her türlü olasılıktan daha mantıklıdır.
  ... derste sozluge uye olan yazar
 4. 4.
  dayak atan erkeğin hiçbir savunulur bir tarafı yoktur. kadın ne kadar asi, kışkırtıcı olursa olsun bu karşı tarafa ona vurma hakkını tanımaz. sadece kadına değil herhangi birine vuran birinin öfke kontrol sorunu varıdır bunun için tedavi görmesi gerekir. şiddetin hiçbir türlüsü savunulamaz. yapılması gereken o an ortamdan uzaklaşması sakin bir kafayla düşünüp ne yapacağına karar vermesidir. o kişiyle ilişkisini kesebilir veya karşısına alıp sorunu neyse çözebilir gibi. şiddete başvuran insanların geçmişiyle ilgili ciddi sorunları vardır, tedavi olması şarttır.
  1 ... kelime3
 5. 5.
  çok şükür bugünde küfür edebilecek birini bulduk.
  1 ... munir bey
 6. 6.
  şu mizah anlayışı 100 üzerinden 0 olanlar espri yapmaya çalışmasın. böyle yapınca (bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)oluyor.
  ... dirilis yarinlara kaldi
 7. 7.
  dayaktan, şiddetten başka yol ve yöntem bilmeyenlerin insana ve insanlığa yaklaşımı.

  pislikler.
  ... eratosthenes