1. 1.
    Sevgilisinden dayak yiyen turist kadın, polis ekiplerinin sevgilisini gözaltına almasına engel oldu.
    Sanırım hoşuna gidiyor sert erkek.
    Demek ki dövmek yerine çiçek falan alsa bu karı bırakır bu çocuğu

https://m.haberler.com/ke...ozaltina-13486241-haberi/
    5 ... lenova
  2. 3.
    ne turist diye insanı yanıltıyorsunuz ya. arap işte. ne yapsa yeridir.
    4 -4 ... fanfan la tulipe
  3. 3.
    arap ulkesinde yapamadigini, yasayamadigi ozgurlugu gelip turkiye de yasamaya calisiyor sonra sapitip sacmaliyor! arap yagi bol bulunca hesabi...
    6 -1 ... crossd
  4. 4.
    şu gerçeği paylaşayım gidiyorum kadına el kaldırmayın ama dövmekten beter edin korksun sizden.

öyle yamyam bir tipiniz olmasada sakin kendi halinde bir erkekte olsanız arada yalandan arıza çıkarın kapıyı bacayı tekmeleyin safi rüzgarınızı yapın.

sonra gelin bana dua edin.
    5 -2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  5. 5.
    erkek değil mi hem siker hem döver diyen çağ dışı kadın modeli. her ırktan var böyle paçozlar. bunlara müstehak birçok şey. tiksiniyorum resmen.
    5 ... mastor
  6. 6.
    haberde 'turist' diyor ve aynı anda arap diyor. şimdi turist mi arap mı? arap ne zaman turist olmuş tayibistanda.

kadın sert seviyordur. öyle erkeğin de öyle kadının da allah belasını versin.
    2 ... narcomedian
  7. 7.
    (bkz: karışmayın) doğal seçilim işlesin.
    3 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    anlamadığım şeyler var bu haberde,
    1- biz bu yavşak döl israfı, gereksiz oksijen tüketen arapları neden ambulasta tedavi ediyoruz ?
    2- polis ikisini de göz altına neden almıyor ? toplum huzurunu kaçırmak suçundan at nezarete, olmuyor mu ?
    3- arap ne zaman turist oldu la bu ülkede ?
    4- taksici polisi aradığında polis hemen gelmiş mi ya olay yerine ? ben evimin önünde adama bıçak çektiklerinde aradım, 500 metre uzaklıktaki karakoldan gelmeleri 20 dakika sürmüştü oysa...
    5- kadın da adamı pataklamış belli, haberde bunun üstünde durulmuyor nedense...

cevaplarını alamayacağımı bile bile yazdım işte...ben de böyle bir tipim...
    6 -2 ... keshberfo
  9. 9.
    istanbul'un ortasında sütyenle gezen Arap.
    ... yani herhalde sanirim galiba
  10. 10.
    avrupanın zengini, orta kesimi ibizaya, italyaya, yunanistana tatile geliyor. fakiride türkiyeye.
    ... kyleandzed