bugün

bu işler böyledir, önce her yeri yersin sonra o yeme alışkanlığı sana öyle bir geçer ki boş duramaz kendini yersin. akp de çözülmeler olması bu yüzden normaldir, artık herkesi yedi yedi bitirdiler birazda kendilerini yesinler.

su veren itfaiyeyi hortumuyla sikeyim!
tabi tabi, kesin istifasını kendi isteğiyle sunmuştur. kesinlikle erdoğan'ın baskısı ya da zorlaması yoktur.

ya daha geçen gün adamın delege atama yetkisini elinden aldı erdoğan. akp'de kriz yokmuş gibi göstermek için bunu yapıyorlar. ahmet şutlanınca yandaş basın kendisi zaten istifasını vermişti diye yazmaya başlayacak.
Geçenlerde davutoğlu'nun bir konuşmasını dinledim. Kürkçü denen şahsiyete kapak niteliğinde bir konuşma. Orada anladım ki bu adam yakında gidici, çünkü gayet akıllıca ve spontane bir konuşmaydı. Rte böyle adamları sevmez.
Yazılanları okuyorum da sayın Başbakan hala birileri tarafından siyaseten özgür iradesi olan ve bunu istediği gibi kullanabilen biri olarak görülüyor.

Sayın Başbakan Sayın Cumhurbaşkanı tarafından genel başkan yapıldı. Yıldırım Akbulut demek istemiyorum ama durum bana göre çok da farklı değil.

Bakın bu pr yönetimini ortaya koyan bir durumdur. Mesele olayların halk nezdinde nasıl görünmesinin arzu edildiğidir.

Siz bütün delegelerden boş Sened alıp üstünü doldurup buna demokrasi diye satabilirsiniz.