bugün

her fırsatta davostan alıntı yapan, aklınca ilgi çekmeye çılaşan, komik olduğunu sanan, yaratıcılıktan yoksun olan yazardır...

yavrucuğum geçti o muhabbet haberin yok mu, senin saat yavaş işliyo galiba bayağı bir zaman geçti onun üzerinden ben haber vereyim de sonra problem olmasın...

yakın çağ bitmek üzere bunlar hala davosta kalmış... sonra "anaaa dayımlar aydaki koloniye taşınmışlar, benim niye haberim yok, one minute beni de bekleyin..." falan derler.
çıkan bir bok falan olmadığını bilen yazar.
tıpkı ananı da al git gibi, tıpkı benim memurum işini bilir gibi, tıpkı odunu aday göstersem milletvekili seçtiririm gibi eskimeyecek ifadeler sarf edilmiştir bu toplantıda.
unutulmayacak saçmalıklar yaşanmıştır, uzunca süreler devam edecektir bu diyalog ve alıntıları.

düzenleme: yazım.
tayyip bey'in osuruktan kahramanlığını,isminin önüne "Fatih" sıfatını getirerek abartırsak olacağı budur.Ayrıca hangi "Fatih" fethini gerçekleştirdiği yeri kaçarmış gibi terkeder ki?
doğru söyleyeni dokuz köyden kovan yazardır...

yalan mı söylüyorum. en büyük oyuncağınızı elinizden aldım diye sinirlendiniz tabi. eksileyin bakalım. biraz daha oynayın. bebelere baloooon...
benim lan bu..

2 lafımdan biri van minüt oldu..çok etkiledi beni tayyip.

kızdırmayın bidaha davosa gelmem.
neredeyse her başlığa davos replikleri yazan yazardır, artık baymıştır.
güncel Önemli Başlıklar