bugün

Türkiye'deki aptalların ölümüne sevindiği iş adamı. Ulan nesine seviniyorsun amk?
duvarındaki saatin pilinden, arabanın içindeki petrole kadar her yediğin, tükettiğin ne kadar eşya varsa bu adamın şirketlerine menşeili. Zira o "ölürüm türkiyem" diye nasyonalist türkülerini dinlediğin ülke, bir çiviyi bile yurtdışından ithal ediyor. Bu adam ve dedeleri olmasaydı, antik bronz çağındaki gibi yaşayacaktın? Neden sevindiniz ulan bu adamın vefatına, aptallar!
Rockfeller ailesi olmasaydı, Dünya'nın herkesin eşit refah seviyesinde, el ele tutuşup kardeşlik naraları söylediği bir yer olacağını mı sanıyorsunuz?
101 yıl 11 ay 8 gün yaşamıştır.
doğduğundan ölümüne kadar geçen gün sayısı 37233 gündür.
defalarca garibanların organlarını kendine nakil ettiren şahıs.
ölümsüzlük iksiri için dünya'nın en iyi tıp doktorları bunun emrinde çalışıyordu. amacı deccal ile birleşip dünya'yı ele geçirmekti.

şimdi toprak altında hesap ver bakalım.
Yahudi falan değildir. Bizim yobaz takımı uyduruyor. istail ile zerre gram alakası yoktur.
(bkz: dış mihrak) ölen yahudi zengindir.
rockfeller ailesi hiristiyan baptist ( vaftizciler ) inancındadır. ama çokda dindar değillerdir.

exxon ve chevvron gibi devasal petrol şirketlerinin hakim ortaklarıdır.
gereksiz abartılmış dede. her şey bu aileye bağlanır olmuş.
ana avrat küfredilecek kadar kötü biri olduğunu ise sanmıyorum.
Şeytana benziyor resmen. Ateşi bol olsun o kadar bebeğin canına kıymaya sebebiyet vermiş çocuk katilinin tekiydi. Geberdi gitti.
k.v.pusudaki (bkz: aron feller) miş.

öyle diyola.
1929, cumhuriyet gazetesi
görsel
Dini inancı tartışma konusu olmuştur fakat baskın kanı, protestan hristiyan olduğu yönündedir.
doğum günümüz aynı olan, dünyaya hükmeden ailelerden birinin merhum üyelerinden.
Elon musk, Jeff bezos, mark Zuckerberg gibilerini piyasaya sunan adamdır.
1991 yılında Almanya'da düzenlenen bilderberg toplantısında gazeteciler rockefeller'a sorarlar:
Bu toplantıları yıllardır yapıyorsunuz, hedefiniz nedir?
David rockefeller şöyle cevap verir:

+ amacımız bankerlerden ve elitlerden oluşan devletler üstü bir yapılanmadır.
Çünkü ulus devletler gelip geçicidir. Oluşturacağımız bu yapılanma insanlığı kurtarabilir.

(bkz: tek dünya devleti)
Dünyanın en büyük o. Çocuğu ünvanına sahip adam.
Camilla'yı bana verse de bi soyadını değiştirsem.
Bu adamda ki zenginlik bende olsaydı Türkiye'yi satın alırdım.