bugün

evet david beckham rakip yarı sahada elini kolunu sallaya sallaya gidiyor. beckham'a hiçbir oyuncu müdehale etmiyor. david vurdu ve gooooolll..

devre arası rakip takım soyunma odası:

- neden david'i tutmadınız lan.
+ hocam nasıl tutalım ya. nasıl tutalım. bi önden markaj yapayım dedim, yüreğim azğıma geldi valla.
* hocam arkadaş doğru söylüyor. bir pozisyonda da benim arkama geçti. herifin alet ağzımdan çıkıcak sandım şerefsizim. ben bu korkuyla oynayamam. bırakıcam futbolu.
+ bende bırakıcam. yoksa ikinci devrede kestanemizi yarıcak.
ya davidin bacağıyla bir münasebeti olmuş yada victoria'nın 2.5luk pet şişelerle ciddi bir içli dışlı olma geçmişi var dedigim söylem.
(bkz: david kyoto yu imzala)
david, insanların kullandığı prezervatif yerine büyük boy bim poşetlerini tercih ettiğini dün
*yaptığı ani basın toplantısında dile getirmiştir.
"bizim kokain partilerinin dozu kaçtı biraz" demenin diğer bir yolu.
(bkz: kinder sürpriz yumurtadan traktör egzozu çıkması)
kocasını yüceltmek uğruna kendini küçültmüş victoria'nın lafı. *
-o ne ayol öyle traktör egzozu gibi!?
+o zaten traktör egzozu viktoryacım, benim penisim burda..
-üstüme iyilik sağlık falan oldum.
+nerden evlendim bu salak kadınla ben..
(bkz: vites kolu isyanda)
görsel

(bkz: sıcak sıcak photoshop)

dikkat: +16 öğeler içerir. bakılması bayan yazarlara ve okurlara önerilmez.
rocco baba'nın el atması gereken açıklama.

el atma sonrasında şöyle bir açıklama gelebilir; "rocco'nun penisi paletli kepçe ekzozu gibi"

(bkz: yapmayın çocuklar)
(bkz: benim david im isini bilir)
insanın aklına david'in kurşunlu benzin mi yoksa kurşunsuz benzin mi kullandığına dair sorular geliyor..*
(bkz: yazarlar mal varlığını açıklamalıdır)
yalan bir açıklamadır.

hayır yanlış anlaşılmasın gördüğümden söylemiyorum. lakin bir teste göre david beckham ın pipisi 13 cmdir. evet 13 cm. tekrar ediyorum ben görmedim. vallaha bak. gülme lan! ağzınla mı ölçtün len espirilerini de şimdiden kınıyorum.

söz konusu test ise şu varsayımdan haraket etmiştir. elinizi parmaklarını kapatarak bir masanın üzerine koyun. baş parmağınız ile işaret parmağınız arasında kalan kısım penisinizin yaklaşık boyunu gösterir. eli uzun olanın siki de uzun olur mantığından haraket etmiş güya bilim adamları. hatta bu teste göre ilhan mansız ın 17 cm miş.

son sözüm victoria ya;
ayak yapma güzelim. bilen biliyor durumu. belli ki kompleks yapmışsın kendine. çoluğun var çoçuğun var bırak artık bu işleri. ayrıca allah belanı versin bana bu konu hakkında bu kadar içinde sik muhabbeti olan uzun bir entry yazdırdığın için!..
(bkz: ne penis varmis sende be david)
emisyon muayenesinin yapılması gereken egzozdur.

(bkz: egzoz emisyon ölcüm istasyonu)
susturuculuysa victoria' ya kolay gelsin yorumu.
(bkz: çimlere basma david çimleri eziyorsun)
(bkz: allah başka dert vermesin yenge)
medya tarafından aşırı şımartılan para konusundaki görgüsüzlükleri ile tavan yapan çiftten beklenilesi bir açıklamadır.
"david in penisi traktor egzozu gibidir
en sevdigim tatlı kazan dibidir
david sokma beni müşküle
gel seninle kaşık atalım iki tabak keşküle"

diye devam eden şiirin başlangıç mısrasıdır.
(bkz: tribute to kemal sunal)
(bkz: david çiftçinin karagün dostudur)
beckham'ın sağ ayağının yanında, orta ayağını da oldukça iyi kullandığını düşünmemizi sağlayan açıklama.
niye o zaman çocuklarının adını masey fergusson,john deeree yada steyr,ford 5000 falan koymadı diye düşüncelere gark eden şaibeli açıklama.madem traktör egzosu gibi birine de anlamlı isim koy kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar