bugün

victoria beckham'ın eşi david beckham hakkında yaptığı açıklamaymış.

ulan yoksa bu adam frikikleri sağ ayağıyla atmıyor mu?.
(bkz: gereksiz insanlardan gereksiz yorumlar)
eşiyle övünme gibi görünsede aslında victoria beckham'ın yakarışıdır bu açıklama.

(bkz: benim yediğim bana yeter)
çok fazla irdelemeye gerek olmayan cümlemsi.
edit: irdele sen canım. irdele.
- hayatım yatakta harikasın. penisinde kol gibi.
+ kol gibi mi! kol gibi miii!! ne kadar cahil, ne kadar yaratıcılıktan uzak bir tabir bu. bak victoria ya. traktör egzozu diyo. kadın yaratıcı. bu sayede eşi bir yerlere gelmiş ..bıdı bıdı.
- david yatağın altında traktör egzosu buldum ne işi var onun orda
+ ee şey aşkım eee
- yoksa yoksa
+ yok aşkım düşündüğün gibi değil
- allah belanı versin daviddd.
aldatılan kadının, ego tatmini ve diğer kadınlara nispetidir.
normaldir tarlayı süren traktörün işi bitince de hasat için depoya kaldırılması vardır.
victori beckham, kendisini neyin tatmin edeceğini belitmiştir, üzerinde fazlaca durmaya gerek yok.kolay değil tabi, evet.
petrol ofisi reklamı:

- bakınız çocuklar. mendili böle dayıyoruz ekzoza. daha sonra eğer mendil siyah olursa zehirli gazlar.
+ ama köstebek öğretmen. o mendili dayadığınız yer egzoz değil, david'in penisi.
- aaa. hadi ya. ama adamdada egzoz gibi çük varmış. ama bakın mendilde siyah olmuş. adamın içini çürütmüş demek bu kadın. yazık günahhh..çıt çıt..
MAHREM VE ÖZEL HAYATI DEŞiFRE ETMENiN SUYUNUN ÇIKMASI. OHA FALAN OLUR iNSAN OKUYUNCA EVET. VE ViCTORIA SEN NE EDEPSiZ NE ARSIZ NE MENEM BiR KADINMIŞSIN Ki DÖKTÜN DAViD iN HERŞEYiNi ORTAYA, ŞiMDi iNSANLAR KIYASLAMAZLARMI KENDiLERi BAŞKALARI VE SEVGiLiLERiYLE VE BU iNSANA KOYMAZMI ViCTORIA KOYMAZMI. *
bu iltifata karşı ünlü topçu beckhamdan şu sözleri bekliyorum.
"viktoryanın rektumu fabrika bacası kadardır, koskocamandır, çapı bi dünyadır. memeleri kafam kadardır."
(bkz: meçbek)
---her david'i david gilmour sanma darksideoftepink

yüreğim ağzıma geldi,ucuz medyanın basit tekerlerinin arasına david gilmour'un penisinin sıkıştığını düşündüm,ürktüm. David babanınki nohut kadar bile olsa kabulumuzdür.*
-david in penisi traktör egsozu gibi
-e ama traktörün egsozu arkasında
-yahu ben penisimi dedim? ay...
(bkz: rüyanda görsen inanma)
victoria beckham'ın iyice sapıttığının göstergesidir.daha önceden de;

"kız çocuğumuz olsun diye ayakta sevişiyoruz."
"david'le o kadar ateşli sevişiyoruz ki saçlarım sevişmemizi bölüyor.bu yüzden david, benim kısa saçlı halimi daha çok seviyor." demiştir. *
(bkz: penis ölçüsü olarak traktör eksozu)
david in 3 bacaklı olduğunu iddaa eden victoria nın sıfat tamlaması.
(bkz: traktör egzosu)**
demek ki buymuş victoria's secret şeklinde düşündüren kontratak.
victoria nin zamaninda traktorlerle olan iliskisinin ortaya cikmasina neden olan aciklama.
dogacak cocugun dna si arastirilmali icerisinde herhangi bir kükürt parcacigina rastlanirsa traktore iadesini gerektirmesi icten bile degildir.
söz konusu yarrak dünya basının da gündemine oturmuş, o siki bir görelim bi diyenler http://www.omgblog.com/20...s_naked_david_beckham.php ahanda şöyle araştırmalarda bile bulunmuştur.
insanların nelere kafa yorduğunu gösteren beyanat. zira prim vermeyin böyle boş işlere dedikçe eksiliyorlar durduramıyoruz. Sanırım beckham fanatikleri olabilir. erkek mi, bayan mı orasını da bilemem.
az önce ki yazar arkadaşımın verdiği linki incelediğimde egzozun susturuculu olduğunu farkettim. orijinali bozulmamış. tebrik ediyoruz devit'i buradan.
vapur bacası görmemiş victoria insanının söylemi.
güncel Önemli Başlıklar