bugün

Adam modern ve çağdaş abi.
işte layiklik bu, bu yüzden hemen karımla kızımı fetonun evlerine gönderiyorum, dur lan feto kakaydı, tamam ya başka bir şeyh bulup karımı ve kızımı ona bırakıcam, içlerine biraz ilim soksunlarda, layik falan olmasınlar sonra.

başımıza daş yağacak, daş.
kendi götünü paylaşsa daha makbule geçermiş. karısının götünü 10'a katlar çünkü.

https://i.hizliresim.com/njiXRV.jpg
(bkz: Gavad beckham).
David yazılır gavad okunur.
(bkz: alagavat)
5 katlı iş hanında çay dağıtan zayıf, fit çaycı götüdür.
Adam karısını merdivenden çıkarken kalçalarının videosunu (sanırım 4 saniye) çekip paylaşmış. Kişisel tercihi değer yargısı...
Ben olsam yapmam, bunu en baştan söyleyeyim.
Ama bunu kültüre kimliğe rejime dine topluma genelleme yapan cahil güruh kalkıp batı laiklik gâvur Hıristiyan diye saçmalıyıp (ironiyi anladım ama bu sözüm sizlere değil) dangalaklık etmesin.

Sen nasıl bindiğin arabanın resmini paylaşıyorsun, modifiye edilmiş motoru paylaşıp övünüyorsun, araban çok güzel denmesi gururunu okşuyorsa adam da aynısını yapıyor.
Bir ara kuş beyniniz anlayacağı şekilde örneklerim, bunu din kültür kimlik toplum rejim ile ilişkilendirip adama godoş muamelesi yapmayın.
Aptal ve cahil olduğunuzu belli etmeyin.
bu götse ben de uzaylı zekiye'yim amq. dedirtti.
Nerde Jennifer Lopez nerde Victoria Beckham .
(bkz: gavat)
Gavatlık ayrı konu ama benim götüm bile buna 10 basar.
popoyu göremediğim paylaşım. sadece pantolon var orda. *
Göte göt diyebilen tek ünlü.
Anlamsız bir paylaşımdır. Beckhamın gözler gitmiş anlaşılan.
Avrupa medeni değildir, ne denidir ne deni.
Beckham'da biraz cuckold seven bi tip var zaten, hafiften kırmızı ve gay'imsi bir yüz, hiç şaşmaz.
Paylaşmasi derken grup falan yapmış sandım.
Bu video onlar için çok masumane yahu.