bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  konserler sadece candan erçetin ve mor ve ötesi'yle sınırlı değildir. dejavu ve direc-t de gelecektir. bu sene artık güzel geçecektir. ayrıca okuyan arkadaşlarıma diyorum, gelin tanışalımdır. ben çevre kulübü standında bekliyor olacağımdır. ayrıca geceleri film gösterileri olacaktır. kaçırılmaması tavsiye edilir(hani takarsın koluna sevgilini böyle ohhh).
  -1 ... markasiz
 2. ?.
  dun gece kortej bakimindan mukemmel bir baslangic yapip konser ve muzikal anlamda dibe vuran festivaldir. daulu gencler hep birlikte tirlara binmisler, heyecan icinde tirlarin kalkmasini beklerken kulupler arasi su, un ve yumurta savaslari baslamisti. arkasindan dudukler dagitildi ve igrenc seslerin ardi arkasi kesilmedi. tirlar hareket etmeden hemen once cevre kulubu'nun bulundugu tirdan fenerbahceliler kulubu'nun bulundugu tira su balonlari atilmak suretiyle fenerbahceliler cildirtildi. yolda tirlardan inen gencler yol uzerindeki bakkallardan aldiklari yumurta ve unlari tirlara attilar. buyuk kavsagin ortasindaki havuzdan su doldurup tirlara serptiler, sonra buyuk yorgunlukla konser alanina gelindi. konser alaninda etrafta kosan cadilar, seytanlar, hayaletler, azrailler ve bilimum korku imgesi olmus gencler vardi. ve kotu dakikalar basladi. harika bir halk oyunlari gosterisinden sonra, igrenc bir gurup cikti ve biz alani terketmek zorunda kaldik. devaminin guzel olacagini tahmin ederek bir umut diger gunleri bekliyoruz. *
  1 -1 ... markasiz
 3. 1.
  Bir dönem gönüllü basın sözcülüğünü yapmama rağmen, son beş yıldır uzaktan izlediğim kötü yönetimiyle ben dahil, bütün sevdiklerinin içini buran güzel üniversitenin şenliğidir. Şenlik gibi geçmesini dilerim. Ama ben aynı tarihlerde Girne Amerikan Üniversitesi'nde şenleneceğim, şenlendireceğim. (bkz: Burukluk hali)
  1 ... ölüler kitabı
 4. 2.
  iki gündür iki mükemmel gurupla gönüllere taht kurdurtmuş festivaldir. direc-t ve mor ve ötesi mükemmel iki gece yaşatmışlardır. dejavu konserine gidemesem de, ününü duymuşumdur. harika bir konserler silsile devam etmekte olup, bu gece candan erçetinle konserler bitmiş olacaktır. doğu akdeniz üniversitesi bu festivali hakettiğince yapmıştır. helal olsundur.
  ... markasiz
kapat