bugün

datça yarım adasında açılacak olan bir oteldir. türk müşterileri yabancı acentalar aracılığıyla kabul edecektir, dünya çıplağı olunması ve yabancı uyruklu olmak otele girmekte yeterli olacaktır. otelin türk lider sapıkları tarafından basılıp hazin bir son ile gündeme geleceği düşünülür.

(bkz: http://www.hurriyet.com.t...ndem/14510008.asp?gid=373)
hürriyet'in işte o otel diyerek verdiği habere konu olmuş otel. ilahi hürriyet otele bile nasıl yaklaşıyor.
müşteriler arası değişik diyaloglara sahne olacak oteldir.

(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
bu tarz otellere genelde yaşlı ötesi insanlar gitmektedirler. fakat yurdum insanının sınırlarının genişliğini hesaba katarsak güvenlik önelemlerinin abartılması gereklidir.

bu otele türklerin direk alınmaması doğru bir önermedir. aksi halde bütün kış çalışıp, para biriktirip otele yönelen abazan takımından şu marş duyulacaktır;

sım sıkı, taş gibi
sım sıkı, taş gibi
dim dik!
tuttuğumuza kayacaz şimdik!
(bkz: orayı yıkarlar)
gerçekten açılırsa ülkücüler, alperenler ve dinci kesim otel kapanana kadar saldırılarını durdurmayacaklardır.
o değil de saraybosna kuşatmasını gölgede bırakacak bir kuşatmayla karşılaşır o otel bu topraklarda. basarlar şerefsizim. siege of datça...
suyun soğuk olması durumunda erkekler için sürekli açıklama yapılması gereken durumların oluşabileceği otel.
etrafında bol bol simit ve kağıt helva tezgahları olacak otel.
muğla'nın datça ilçesinde 1 mayısta açılacak olan otel.
eyvah eyvah. ters tepecek olan ve yıkıma uğratılacak olan otel.

önce içten yıkım.
dünyaya çırılçıplak geldiği için, üzerinde taşıdığı paçavraları anlamlandıramayan, aslında doğduğu anda da yaradanın, hertürlü hayasızlığa karşı şeffaf bir giysi ile kendisini kapattığının ve zamanla kendi hayasızlıklarının başlangıcıyla, yaradan giysisini yırtıp, yarattığının baskısıyla kumaşa sarılan, arsızların, birbirleriyle tatmin olabilecekleri, insan olanın uğramıyacağı otel.
Odalarını full ledikten sonra bilinemeyen bir sebepten ötürü nüfusunun her geçen gün arttığı otel olacaktır.

(bkz: bir girdim iki çıktım)
(bkz: madımak 2)*
birde açıklama yapmış türkiyeden kimseyi almayacağız diye kendi insanına bu kadar değer vermek niye ?
senin annende avrupada dogdu sende orada büyüdün. asıl dumura uğrayacağı durum yurt dışından geşen türklere nasıl bir çare bulacak merak konusu o. onları zaptette görelim.birde otele gelip umduğunu bulamayan bir grup olacaktır ki işte o zaman görürsünüz ebenizin alisamisini *
(bkz: turizme yatırım dediğin böyle olur)
türkiye den ve yurt dışında yaşayan türklerden kimsenin kalması yasak olacak olan otel. ama ben inanmıyorum. bizimkiler bi katakulleye getirip illaki içeri girer.*
(bkz: müsade var mı götümü göstermek istiyorum)
(bkz: orayı yıkarlar) *
oda oda bölmeyip, büyük bir salonda yatakları ve banyoları da birarada çıplak (kapısız) dizayn etseler, kullanım kolaylığı olur. akıl etmişlerdir herhalde.
değerlerimizin ne kadar batılılaştığını ve pislikleştiğini gösteren bir otel türü.
eğer türkiyeden müşteri alırlarsa bir bayanın kolay kolay rezervasyon yaptıracağını düşünmediğim oteldir. birkaç marjinal bayan dener belki ama onlarda hata yaptıklarını anlarlar otele girince. *
(bkz: datça daki çıplaklar oteli)
(bkz: (#7891895))
garip diyaloglara konu olacaktır;

maganda1: aga şu ilerideki otelde sikiş oluyormuş. herkes çıplak olmak zorundaymış bi de.
maganda2: vaay be sikiş var biz yokuz olmaz öyle şey.
maganda3: iyi de beyler, ben oraya girersem 24 saat ereksiyon halde dolaşacağım için rezil olurum lan.