1. 1.
    Genetik çeşitlilik var ırk yok diyen adama türk düşmanı demek.

Sonra bir ışık gördüm işte vuhuu.
    11 -4 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    Pek şaşırmamak gerek. Zira adam muhafakar Hristiyan kökenli. Yanlış hatırlamıyorsam eskiden papazdı. Bu nedenden işine duygusallık katıp böyle taraflı bir yorum yapmış olabilir. Tabi evrim ağacı yok dediyse inanırım çağrı ağabeye.
    4 -1 ... kenz i mahfi
  3. 3.
    bunlar ne tür bir salak amk.

birincisi adam ırk diye bir şey yok diyor.

ikincisi araştırma yapman için kaynak bulman gerek. kaynağı sana kim verecek? kral. başbakan. otorite kimse artık. şimdi o adam sana yüksek milliyetçilik içeren sözlerini onaylanamanı istese, sikerim araştırmasını mı dersin adamı mı onaylarsın?

olm darwin'e takılana kadar atsız'ın ingiliz kraliçesine yazdığı mektuba bakın.
    5 -1 ... no god no master
  4. 4.
    Yarı amerikalı ayyaş.
    1 -2 ... alpertunna
  5. 5.
    daha ilk paragrafta ofsayt. sallamasyon bilgiler vermeyiniz.
    2 -1 ... caranthir
  6. 6.
    Darwin'in ileri sürdüğü evrim teorisini kendi politik ve dini görüşüne adapte eden kişilerden alıntı yapıp, Darwin'in Türk düşmanlığını(!) ispatladığını sanman ne kadar tatlı. Adam ırk kavramını dışlıyorken bile.
    ilginç.
    5 -1 ... aslihany123
  7. 7.
    kardeş Wagner naziydi ne diyeceğiz yani tristan ve isolde kötü mü diyeceğiz?
    1 ... shizi
  8. 8.
    kardeş hitler'den girdin, marx ile bitirdin. daha fazla alçalmadan siktir git.

birbirlerine olan nefretten ötürü 2. dünya savaşında milyonlarca insan ölmüş iki farklı ideolojiyi ve ikisinin de temelini darwin'in evrim teorisine bağlıyorsun. torbacının telefonunu mesajla atarsan, ben de isterim biraz.

ekleme: boşa yordum kendimi, adam tam bir bilim ayısı.
    6 -1 ... no god no master
  9. 9.
    insan hayvan gibi değildir. Birikim yolu ile gelişir. 500 sene önceki insan oğlunu bir makine yardımı ile bugüne getirsen kafayı yer ya da mahşer gününe geldim zanneder. Darwin Türkler geridir felan demiyor. Türk o dönemki bütün müslümanlara avrupaca söylenen isim. Arap ta Türk Afrikalı da Türk. Adam biz evrim olarak bilgi birikimi ile icat ile fen ile onları geride bıraktık diyor. Bugün hastalansan ilacını, elindeki cep telefonunu adamlar yapıyor. Bunu düşünmek lazım. Darwin bugün yaşasa emin olun. Daha çok aşağılardı bizi çünkü Darwin zamanındaki aradaki fark 100 seneydi. Şimdi 300 sene.
    ... benimhalaumudumvar
  10. 10.
    darwin beagle gezisinde köle ticaretiyle yüzleşmiş ve buna duydugu tiksintiyi anlatmıştır.
    ırkçılık karşıtıdır.
    türkler'i sevmiyor mu? olabilir.
    ben de ingilizler'i sevmem. bu beni ırkçı ya da kötü bir insan yapmayacağı gibi darwin'in de gelmiş geçmiş en önemli bilim insanlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmez.
    5 ... strawberry blonde