bugün

Avuç içi kadar morluğu darp saymayan doktor da var, tırnak kadar çiziği darptan sayan da. Doktorun insafına kalmış o. Hastaneye gidip alacaksın, sonra o raporla savcılığa suç duyurusunda bulunacaksın.
Devlet hastanesine git, orada polisler bulunur adli vaka durumum var şikayetçi olup darp raporu almak istiyorum de, onlar zaten hemen yardımcı olurlar, doktor da darp edildiğin kanaatine varırsa verir zaten raporu.
Kızarıklığa bile yazarlar yalnız önce polise gitmek lazım.
birinin (yaşlı)olması 65 üstüdür tahminen. ve darp raporu alması bu durum döven genç tarafın haklı olduğunu değiştirir mi.

darp raporu almıştır diyorum ama belki öldü gidip bakacağım birazdan.
yaşıyor ve canımı sıkarsa tekrar döverim.

dünden beri soruyorum biriniz cevap vermedi.
ben de bugün aldım. bakın isterseniz...

görsel
Herkes kendine göre haklıdır. Hakimler karar verir kimin hakli olduğuna, bu dünya da. Ahiret inanci olan için hesaplar tek bu dünya için geçerli degildir. Yaşlı insanlar bu yasliliklarinin arkasına sığınıp her hakki kendinde görüyor. Istemedigi birsey olunca da acizmis gibi davranıyorlar. Bulaşmamak en iyisidir.
(#46034692)

olay şöyle oldu arkadaşlar.
birazdan çıkacağım bakmaya gideceğim. acıkcası o an kendimi kaybettim sonra pişman olmadım ama endişelendim yaşlı olduğu için bir şey olabilirdi. elimde kalabilirdi. sonra düşündüm çok riskli. durduk yere katil olmak.bok yoluna gitmek.
darp raporu sizin haklı veya haksız durumunuzu güçlendirmez. zira hukukta her olay kendi özelinde değerlendirilir zira.

darp raporu sadece fiilen darp edilmiş olduğunuzu resmi makamlar önünde belgeleyecek bir evraktır.
oradan geçtim moruk yoktu büfenin sahibini buldum.durum bu dedim.
eline sağlık diye ekleyip aynı durumu yaşayanın tek ben olmadığımı söyledi.
kimse haddini bildirmemiş yani sürekili farklı kişilere aynı hareketi yapıp tahrik ediyormuş.
sonra dönerken baktım oturuyor.ya beni görmedi ya rahatlamış dayağı yiyince gayet sakindi ses falan çıkarmadı.
neyse ölmemiş rahatım.
aynı şeyi yaparsa tekrar tepkim aynı olur.
Hak hukuk bilen insanların yaptığı iştir.
bakın ben merhametli adamım dövdüm ama haklıydım. ölür mü bir şey olur mu diye tedirgin olup durdum.

bugün arkadaş dövdüğüm moruğa yüzüne ne oldu demiş.
odun kırarken yüzüme çarptı demiş.
arkadaşta dikkat et yaşlı başlı adamsın bırak gençler yapsın o işleri demiş.
eheh.

odunların kafasını bozmayın asadadşsdf.