bugün

ne demek 2018? olmaz öyle şey.
en iyi süper kahraman dizisidir. the flash bile 2.sırada gelir.
ayakları yere basan süperkahramanları hep severim. çok fantastik öğeler barındırmıyor bu karakter.

dizisine gelecek olursak çok, çok iyi. luke cage olsun, iron first olsun.

hulk'lar, thor'lar bunların yanında hiç bir şey.

sadece daha popülerler o kadar.
Ahım şahım değil ama Fena da değil. Izlenebilir.
2 sezonunu bitirmis bulundugum marvel den esinlenilmis netflix dizisidir. Kesinlikle izlenilmelidir ayrica punisher efsanesine de yol yapiyor film. (bkz: punisher)
dardayım reis 19 ekim'de geri dönüyor, oh be diyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=-NFEp52eEWA
3. Sezonu yayınlanan netflix dizisi. Benim için 2. sezonun gerisinde kalsa da çıtayı düşürmeden güzel bir sezon yapmışlar. Sezonun en iyisi tartışmasız agent poindexter ve onun acıklı hikayesi. Netflix diziyi 6. sezona kadar devam ettirmek istiyor ama her sezon aynı şablonu kullanmaya devam ederlerse işleri zor. Netlix gözünü seveyim şu dizinin bütçesini yükselt lütfen. Berbat müzikleri ve salak karen dışında eksisi yok dizinin.
3. sezonuyla zirve yapmış dizidir. gerçekten harikaydı.

--spoiler--

matt murdock'ın son bölümde fisk'i alt ederken "i beat you!" diye haykırması hayranlık uyandırmıştır."

--spoiler--
3. sezonu adına yakışır bir final bölümüyle sona ermiş dizi. marvel netflix iş birliğinin kesinlikle en iyisi bu seri. sağlam bir hikaye var her şeyin üstünde. karakterlerin derinlemesine işlendiği, belli ki kurgu adına fazla mesai harcandığı bir yapım. fantastik süper kahraman dizisinden çok polisiye yönü ağır basan aksiyon/drama diyebiliriz. olay örgüsü çok iyi ele alınmış ki hata/gedik arıyor ama bulamıyorsunuz.
karakterler birbirine iyi bağlanmış, diyaloglar çok iyi yerleştirilmiş ve gereksiz yere uzatılmamış. oyunculuk adına eleştirilebilecek bir şey göremedim. herkes üzerine düşeni fazlasıyla oynamış. özellikle karen ve wilson fisk rollerindeki performanslar çok iyi. totalde verdiği mesajlar açısından da gayet başarılı. sürprizini bozmadan yaptığımız bu inceleme burada sona ermiştir.
3. sezonunu az önce bitirdiğim dizi.

Olmuş efendim, belki de dizinin en iyi sezonu olmuş bile olabilir, emin olamıyorum.

Ne izlemek lazım derseniz öncesinde sadece Defenders'ta olan bitene bir göz atmanızda fayda var, aradaki bazı noktaları kaçırabilirsiniz yoksa.

Bu sezon bir kaç yeni karakter ekleniyor diziye ve hepsi çok başarılı şekilde işlenmişler. Her birine belli süre ayrılmış ve gerçekten o karakterleri umursamanız için gereken her şey yapılmış, derinlik katılmasıyla da iyice başarılı hale gelmiş.
Hikaye olarakta oldukça güzel bir çizgi tutturmuşlar. Hatta nerdeyse her şeye o kadar güzel süre ayırmışlar ki çok doğal gelişiyor hepsi.
Taa ilk sezondan kalma bir olay vardı, ben o zamandan beri ne zaman işlenecek bu mevzu diyordum ki bu sezonda çok ciddi anlamda ele alındı, bu oldukça hoşuma gitmedi değil.

Sonraki sezon için sanırım isteyebileceğim tek şey Wilson Fisk kadar karizmatik ve şahane bir villain bulmaları olacak. Kingpin çok iyi olsa da artık yeter, tadında bırakmamız lazım, zaten 2 sezon izledik 3 sezonluk dizide, artık en fazla yan kötü karakter olarak falan hikayeye dahil olur, ana kötü karakteri kaldırmaz dizi.

izleyin efendim, gerçekten Defenders sonrası umursamıyordum Netflix işlerini ama Daredevil sezon 3, baya olmuş. Über olmuş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.