bugün

Dizinin sonunda Puniser daredevile

"sen vurursun, dikiş atarlar; ben vururum, toprak atarlar"
Dediği dizi,
Diğer süper kahraman dizilerinden farklı bir havası var, ayrıca dövüş sahneleri harika.
3. sezon bilgisi var mı?
hala 3. sezon onayı almamış dizi. bu amerikan mandalarının zevksizliği yüzünden gül gibi dizi iptal olacak. arrow denen prodüksiyon israfı bile genel sıralamada ilk 10'da amk ya. yediğiniz hamburger bile sizden daha zeki lan.
"uçmayı öğretemediğin kişiye, hızlıca düşmeyi göstereceksin" repliği ile aklımda kalmış dizi.
izlediğim kadarıyla (iki bölüm) tam bir irlandalı boksörü bünyesinde barındıran dizi.
2. sezon finalinde punisherın biraz daha ön planda görmeyi beklemiştim, 3 5 ninjayı vurmak yerine ortalığı bi yıkıp gecseydi. 3.sezonuda çok merak etmekteyim özellikle Wilson Fisk'in olaylara nereden daha olacağı konusunda.
2. sezonunda dün başladım ilk bölümü izledim sadece o askeri elemanın punisher olduğunu biliyordum gördüğüm andan itibaren favori karakterim oldu, 1. sezonda daredevilciydim fakat bu sezon işler değişecek.
hayranlarına kötü haber geldi. netflix'in marvel dizileri yoğunluğu sebebiyle 3. sezon ancak 2018'de çıkacakmış. yani çok bekleyeceğiz gençler. ama iyi haberse, luke cage'in başlamasına sadece birkaç gün kaldı. 2017'nin başlarındaysa iron cage çıkacak. zaten sonra jessica jones da dahil olmak üzere hepsi the defenders'da buluşacaklar. arada bir yerde de punisher'ın solo dizisi olacak. yani 2018'e kadar zaman nasıl geçecek demeyin, netflix programı boş bırakmamış.
Boş zamanım olduğu için, başlamayı düşündüğüm dizidir, kendileri.
Biriktire biriktire izleyim derken sırayı karıştırıp error verme keyf.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.