bugün

kurmuşlar tiyatroyu başkanlık sistemi hayırlı olsun.. 3 harfli çıkar az sonra veya sabah darbe bastırıldı der gördünüz işte çift başlılık böyle oluyor der referanduma gider yüzde 60 evet alır bu geceden sonra..
Saçma ülke karışmış kim ister böyle bir durumu bence insanlar ülke dahada karışacak diye oy vermez.
bataklıktaki iptir bu darbe.

mağduruz amk...
darbe biraz kesinlestigi zaman bu atatürkçü subayların darbesi.
darbenin olma ihtimali biraz azalınca bu paralelci subayların darbesi.
darbenin olma ihtimali kalmadığı zaman bu kesin akp nin tiyatrosu darbesi.
ne cok kıvırdınız ey darbe olmasini dört gözle
rüşvet almış başını yürümüş, terör örgütleri dört bir yanını çevirmiş, sağda solda bomba patlaması normal kabul edilir olmuş, damadından şöförüne kadar meclise sokulup ihya edilmiş, tüm ihaleler yandaşlara verilmiş ve hala sarayda krallar gibi oturup "yargı elimizde, sen sanatçı olsan nolur, sen gel sen git" diye ülke yönetirsen olacağı bu.

Darbeyi çağırdılar oğlum, hiçbir ülkede kendi kendine gelmez.
Ya onu bunu bırakıp konuya odaklanmak gerekmez mi? Yok akp yok tayyip yok hdp. Vay anası ulan olan bize olacak farkinda misiniz? Yapılan bir saldırı var, isyan var. Yapilan ne olursa olsun ulkenin canına okuyacak. Ne olmasini istiyorsunuz bu görüntüler hoşunuza mı gidiyor gercekten?
simdi suriyelilere vatandaslik ve toki verilecek mi verilecek. dedik size akpli ne derse desin tayyip in dedigine evet der diye.
Senin kendi halkın can veriyor sen hala akp akp hay allah bin belanızı versin. Daha az önce haberim oldu bir tanıdığımızın kolu kopmuş ankarada, yaşadığım şehirde 4 polis ölmüş hay sizin akp düşmanlığınıza sıçayım. Ha birde şu selalara laf edenler size ne oluyor uykundan mı uyandın bi sela okundu diye?
Dogru bir gercektir ama bu akkoyunlar bunu anlayamayacak kadar gerizekalilar.
'Tiyatro bitti, beklemeye lüzum görmüyorum' diyordu Atsız.

'Tiyatro bitti, haberleri izlemeye lüzum görmüyorum' diyoruz.

Tiyatro bittiğine göre uyuyabiliriz. Yarın iş var.

Yeni başkanımız hayırlı olsun. Hayırlı demokrasiler...
Gercekse cok buyuk seytanliktir. Boyle bi seytanlik tarihte gorulmedi.
17 şehit polis diyolar doğruysa hocam nolucak ? Umarım doğru değildir.
evet başkanlık sistemine ufak çaplı bi geçiş planı olabilir ama o 17 şehitin bedelini kim ödeyecek.
ya hehe sahte darbe amk. 17 polis şehit sabaha bu sayı nolur bilinmez, sivillerden çok sayıda yaralı var, f-16 lar darbecilerin elideki helikopter düşürüyor.
fetö önümüzdeki vakitlerde yakalanmaz veya havaya uçurulmazsa olasılığı yüksek.
aldığı bu gazla bugün şeriatı bile getirebilir efendim. helikopterin ateş açmasına, bombalara felan bakılırsa pek akp senaryosu gibi gelmiyor.
görsel
Ak parti genel merkezlerine ates aciliyor. Ölen insanlar var. Ayrica Akp'de bu kadarini tasarlayacak zeka yok. Ben bunun ic catisma olduguna inaniyorum. Asker ve poliste kendi icinde fetocu ve hukumet olarak ikiye ayrilmis. Birbirlerine saldiriyorlar. Hepsini gectim koprude insanlara ates acmak nedir serefsiz?! Tiyatro oldugunu dusunmuyorum. Eger oyleyse oncelikle bunu yapanlarin Allah belasini versin. Eger gercekse de -ki bence oyle- bunlar gun yuzu gormesin. 15 Temmuz hafizalarimiza kazinsin ve ihanet unutulmasin.
Darbe dedigin 2 sehirde mi olur amk.
başkanlık seçimi için yapılan anketlerin tersoya düşmesinin sonucudur geldiğimiz nokta. hepimiz bir kişinin oyunu içindeyiz. hadi biz sıyrılıyoruzda. 30 sene çalışıp tokiden ev almak için götünü yırtan tc vatandaşı ile karşı komşu olacak hiç bir sikim yapmadan ev sahibi olan suriyeli ne yapacak. yarın sadece akp yarayacak. sikilen göt yine aynı.
Arkadaslar 50 kişi ile darbe olmuyor. Allahaskina sacma salak konusmayin. Tanklarin önünde benim sevdigm insanlar duruyor. Dalga gececek partiye saldiracak halde degiliz az olsun insan olun. Sadece mahallemden 500den fazla insan çıktı. Az insan az asker diye dalga gecmeyin hiç ne olduğunu görüyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Eger bunu parti yapıyorsa onun da sou gelir.
Ulan bi senaryo uğruna bu kadar kan dökülüyor ya Allah bunun içinde parmağı olan herkesi kahretsin.
kesin olan gerçektir. ortalık yatışınca çıkar "eeey milletim bizi darbe bile yıkamadı, yine her koyun gibi oyunuzu bize verin" gibi bir çağrı yapar, oyları alır başkanlık sistemini getirir. akpli mallar da alkışlar ve yaşasın teyyib paşa yaşasın demokrasi(!) der ve olay tatlıya bağlanır.

bu yılın en iyi senaryosu dalında bütün oscarlar teyyibe gidiyor, tebrikler..
Açık hava tiyatrosuydu, şimdi sinemalarda.
güncel Önemli Başlıklar