1. 1.
    darbenin ve akp'nin türkiye'ye getirdikleri ve götürdükleri karşılaştırıldığında "nasıl olur ya?" dedirten seçimdir. seçim yapılmıştır, bundan sonra yapılacak seçimler "chp-mhp koalisyonu" gibi yersizdir.
    1 -4 ... mitheithel
  2. 2.
    silahların arkasına sığınmaktır, onursuzluktur...
    12 -11 ... williamhowardtaft
  3. 3.
    böyle bir karşılaştırmanın yapılması bile akp nin ne derecede ülkeye zarar verdiğinin kanıtıdır.
    16 -9 ... hemoglobin
  4. 4.
    böyle bir karşılaştırmanın yapılması bile akp nin neden bu kadar oy aldığının sebebidir. allah akıl fikir versin.
    7 -4 ... eurasia
  5. 5.
    tarih ve demokrasiden bihaber yurdum insanının yegane isteği.
    4 -1 ... xsentos
  6. 6.
    darbeyi şeriata tercih etmektir ki kimse kusura bakmasın mantıklıdır.
    22 -24 ... misskin
  7. 7.
    şeriat nedir neye benzer bilmeyen insanların şiddetle karşı çıktığı görüştür.
    6 -7 ... zirvanindaniskasi
  8. 8.
    kişsel görüşe saygı ancak kişi olabilmişlerin görüşüne saygı lütfen. bir kira parasına oyunu bağışlayan insanlara ben kişi diyemiyorum. ayrıca 1980 darbesi kötüdür kabul ama bu darbe olursa ülke 10 yıl geriler teorisini desteklemez. lütfen! ilerici darbeler de vardır. atatürk türk halkıyla beraber kurtuluş savaşını yaptı. bu osmanlı devletine yapılmış bir darbeydi. darbeye karşı olan insanlar bi ara bunu da düşünsün.
    3 -8 ... la parole
  9. 9.
    darbe yüksek ihtimalle akp'yi tercih etmenin sonucu olacaktır zaten. yani tercih çoktan yapılmıştır.
    7 -1 ... pucca
  10. 10.
    Demokrasinin birinci şartı, ordunun hükümetin emrinde olmasıdır. Yani mantıklı olanı budur. Yoksa demokrasi oyuncak olur.
    4 -2 ... mutant turtle