1. 11.
    Acımadım diye başlayıp birşeyler yazmak istenmekte ama insanlık buna engel oluyor.
    Suçlu veya suçsuz bu bilinmez ama ilahi adalet yanılmaz.
    Askeriye, yargı gibi tüm devlet kurumları ele geçirilirken buna destek olan bu sisteme oy atan bunu demokrasi diye alkışlayan, Kim ne katkı yapmışsa az çok olsun herkes bedelini ödeyecektir.
    4 -1 ... thebiggraywolf
  2. 12.
    Welcome to turkish justice system.
    2 ... flat head
  3. 13.
    Nasıl olur da bi insan hayatı böyle kolayca harcanabilir.
    Ve biz nasıl olurda yapılan bu haksızlığı gördüğümüz halde yapabileceğimiz en doğru şeyin susmak oldugunu düşünebiliriz.
    6 ... gargamelinkizi
  4. 14.
    Acımak ya da acımamak , aile akpli veya değil bunlar önemli şeyler değil.akp li düşünceden biraz farklı düşünebiliyorsanız bu adam hukuksuzluğa uğradıysa destek olmayı gerektirir ne yapalım aile yedi göbekten akpli ise beter olsun deyip götümüz mü dönelim ne farkın kalıyor senin zihniyet ile akpli arasında ikiniz de düşman başına o zaman. .
    2 ... vigilante8
  5. 15.
    kurşun sıkmışsa haklı bir cezadır .

babamın oğlunu tanımam .

fetonun şak şak cılarını klavye başında gördüm .
    4 -7 ... tiamat
  6. 16.
    "Kemalist vesayet yüzünden demokrasi bitti" diyen ve ülkeyi 2010'da akp-feto ikilisine teslim eden liboşçukların uğraması gereken başlıktır.

As20 : Hubel neredesin dostum ?
    4 -1 ... ataturkcu 20
  7. 17.
    Bir tane akpli siyasetci cikmadi fetocu, olan garibana oldu. Boșu Boșuna yatacak icerde.
    4 ... alexdeberk
  8. 18.
    250 kişi kafasına kuş sıçtığı için ölmedi vuruldular, ezildiler, bombalanıp paramparça edildiler.
    Cinayetin cezası çok daha yüksek olmalı.
    1 -3 ... mavraci
  9. 19.
    Korkudan, üzüntüden, çaresizlik ten midenin kusacak kadar bulanmasi nedir bilir misiniz? Biliyorsanız ona göre yorum yapın dostlar. 15 temmuz vakası, öyle böyle bir tarihi olay değildir! Allah'tan neredeyse en büyük dileğim bu olayın tüm çıplaklığıyla ortaya çıkması. Çünkü milyonlarca masum insan tahmin edemeyeceğimiz eziyetlere kahirlara maruz kaldı/kalıyor. Ve Allah'ın adaleti zerre sasmaz ya işte bu yüzden de millet olarak çok feci şeyler yaşayacağız. Allah sorumlularına 7 ceddlerine vatana dek iki cihanda da huzur vermesin. Masumlari da bu eziyet halinden tez vakitte kurtarsın.
    3 ... seffafkirli
  10. 20.
    Ak parti'ye oy vermiş olması önemli değil. bu er ve diğer erlerin, askeri öğrencilerin çoğu fetöcü değil bunu biliyorum.

Diğerleri gibi günah keçisi. Umarım yakın zamanda çıkar.
    3 ... yamyam balagonda adami