1. 27.
    köprüde halka ateş eden erlerden ise, az bile ceza almış askerdir.
    1 -2 ... gamoreon
  2. 26.
    Sıkıntılı bir durum görmüyorum. Bunların çoğu anadolu erkeği, askerlik yapmayan erkeği adam yerine koymazlar. Kız vermezler felan. Eee şimdi yavrucum, askerliğini yapıp adam oldun mu? Hadi git. Şimdi biraz daha adam ol. 17 sene sonra 17 defa adam yerine konursun. Sana 17 tane kız verirler.
    ... cikolatalidonut
  3. 25.
    ilk mahkeme kararı mı, son mahkeme kararı mı bilmiyoruz. Umarız adalet yerini bulur.

Şimdi bu fetöcüler bir darbe yapmaya kalktılar, olmadı. Hemen akabinde sırf toplumun sinir uçlarına çalışmak adına yine kendinden olanları kurban edecek aşırılıklara imza attılar. Taktik net, en garibanlara en ağır ceza. Buradan prim elde edip, en ağır toplara göstermelik ceza. Dikkatli olmak lazım.
    ... tea man
  4. 24.
    eğer fetonun baş kumpasçısı bülonun oğlu olsaydı o da şu an kardeşiyle meclis sıralarında ak parti millet vekili olarak taşak kebabı yapıyor olabilirdi. kader karmaşık bir şey.
    2 ... spin quantum
  5. 23.
    Kandırılanlardan olsaydı makam sahibi olur kimse de dokunamazdı.
    Bu günler bittiğinde acaba bu adaletsizliğe çanak tutanlar kodeste muhasebe yapar mı? Ettiğimi çekiyorum der mi?
    Hiç bir devir sonsuza dek sürmez. Hele ki adalet yoksa.
    4 -1 ... thelma
  6. 22.
    gördük köprüde vatandaşları taradı orospu çocukları.

sonra abi yapma diye zırladılar.

akıllı olacaksınız akıllı, artık öyle anıtkabir'e gidip atatürk diye bağırmayla, tsk'yla, topla tüfekle, haber manşetiyle hükümet deviremezsiniz.
    1 -4 ... laz ziya
  7. 21.
    Sözlükte bunu savunan öküzler mevcut.Cumhurundan tut tüm kademesine kadar hepsi suçludur ve yargılanması gerekiyordur.Umarım en kısa sürede bu suçsuzlar salınır.
    5 -2 ... elimizde kalan tek nick teknik
  8. 20.
    Ak parti'ye oy vermiş olması önemli değil. bu er ve diğer erlerin, askeri öğrencilerin çoğu fetöcü değil bunu biliyorum.

Diğerleri gibi günah keçisi. Umarım yakın zamanda çıkar.
    3 ... yamyam balagonda adami
  9. 19.
    Korkudan, üzüntüden, çaresizlik ten midenin kusacak kadar bulanmasi nedir bilir misiniz? Biliyorsanız ona göre yorum yapın dostlar. 15 temmuz vakası, öyle böyle bir tarihi olay değildir! Allah'tan neredeyse en büyük dileğim bu olayın tüm çıplaklığıyla ortaya çıkması. Çünkü milyonlarca masum insan tahmin edemeyeceğimiz eziyetlere kahirlara maruz kaldı/kalıyor. Ve Allah'ın adaleti zerre sasmaz ya işte bu yüzden de millet olarak çok feci şeyler yaşayacağız. Allah sorumlularına 7 ceddlerine vatana dek iki cihanda da huzur vermesin. Masumlari da bu eziyet halinden tez vakitte kurtarsın.
    3 ... seffafkirli
  10. 18.
    250 kişi kafasına kuş sıçtığı için ölmedi vuruldular, ezildiler, bombalanıp paramparça edildiler.
    Cinayetin cezası çok daha yüksek olmalı.
    1 -3 ... mavraci