bugün

Rencide ediliyorlardır muhtemelen.
Ağır konuşuyorlardır onlara.
hapiste değiller, darbeci olmayanlar hapiste. darbeciler kişi başı aldıkları 1 milyon tl ile günlerini gün ediyorlar.
şişeye oturtmalı çılgın ayinler yapıyorlardır.
Gerçek darbecilerin çoğunluğu dışarda, hapiste olanların azınlık bile olsa masum olduğu kitle var içerde. Ve herkes insanları etiketlemeye o kadar müsait ki, bu işin cadı avına döndüğünün farkında bile değiller. Ateş düştüğü yeri yakıyor ve yine millet burda boş boş havlıyor ne yazık ki.
gerçek darbeciler, yurtdışında himmet paralarını yiyor, piyonları da hapiste belki hala inandıkları liderleri icin dua ediyordur en fazla.
biliyorum... duyuyorum... görüyorum...
uzaklarda bir yerlerde bir şeyler deruhte oluyor...
Göstermelik bir kaç isim içeride. içeridekilerin çoğu ne olduğunu anlayamamış kurbanlar, masumlar, tesadüfen ülkenin her yerini sarmış feto kurumuna temas etmiş neyin ne olduğunu tam anlayamamış harcanan insanlar. Öyle bir grup var ki fetönün devlet ayağında olup tüm fetöcüleri devlet memuru yapıp atanamamış öğretmenler iktidardakilerin desteklediği fetö okullarında dersanelerinde mecburen çalışmak zorunda kalmışlar... insanlık suçu işlenip asıl fetöcüler tarafından zamanında bu mecburiyetleri için bugün suçlanıyorlar.

Ve

gerçekten örgütten olan varsa içeride, Darbeyi düzenleyen ortaklarının dışarıda elini kolunu sallayıp sağı solu göndermeli suçlayıp durmalarına "daha dün devlete sızma planlarını beraber yapıyorduk bu gün bunlar hala niye dışarıda? " diye diye söyleniyorlardır.
Rte'yi yalıyolar.