1. 1.
    balyoz da bulunan delilleri ve planları dindar paşalar yapmış olsaydı bu ulusalcı tayfası bu kadar özgürlükçü, bu kadar hukuk uzmanaı, bu kadar demokrat olur muydu dersiniz?
    ya da bu planlar dindar polislerden çıkmış olsaydı Türkiye olayı hangi düzlemde tartışırdı?
    darbeciye darbeci diyemeek için olunmması gereken tek bir şey vardır. o da cuntacı bir ulusalcı olmak.
    bunun tedavisi yok.
    postal yalamaya devam.
    dilinize kuvvet.
    6 -13 ... pirifani
  2. 2.
    chp iktidarına karşı dindar paşalar darbe yapsaydı bugün darbeyi savunanlar ne derdi acaba? Çok merak ediyorum. Kimi savunurlardı. Paşalari mi hükümeti mi?
    3 -6 ... gkhnkny
  3. 3.
    28 şuba sürecinde uyduruk delillerle onlarca yıl hüküm giyen ve islami devrim yapacakları yalanları ile hayatları karartılan geölere ne yaptılarsa onu yapacaklardı.
    ama burada çıkıp bakın o devirde ben şunu yazmıştım, ey hukuk haklsızlık yapıyorsunzu demiştim diyebilen tek bir ulusalcı var mıdır?
    yoktur
    olamaz.
    cunku bunlar dmeokrat olamaz
    cunku bunlar hukuk yanlısı olmaz.
    bunlar ancak postal savunucusu olur.
    2 -2 ... pirifani
  4. 4.
    28 şubat belgeleri sahte falan değildi islamcı yönetim getirmek istediler onlar uyuz refah yolcular -hakettiklerini buldular onların ki atatürk'e ve de kurmuş olduğu cumhuriyete hakeretlerini gösteren birçok belge çıktı ortalığa bu laik devlet yerine islami yönetim istiyoruz diye hep...

-hepsi de gerçekti. ne mutlu türk üm diyene yerine ne mutlu müslümanım diyene yazalım dedi bu şerefsizler arap yalamaları türk düşmanlaırı.
    -hala daha andımızla uğraşıyor ümmetçi bozuntuları.
    -böyle yaptıkları sürece yaşasın 28 şubat diyoruz!!
    1 -3 ... antikaw anarsist
  5. 5.
    ''darbe planlarını dindar paşalar yapmış olsaydı'' başlığı biraz yanlış olmuş yalnız; şu açıdan 28 şubat'tan beri askeri okul elemelerinde öğrencilerin en az on kere dizlerine bakarlar namaz kılıyor mu diye, aile fotoğradı isterler ailede baş örtülü var mı kontrol edelim diye, mülakatta dindar olduğundan şüphelendikleri öğrenci oluduğu zaman ona ve dine söverler; onu hataya sürüklemek için. bunlar gerçektir; fem- ışık dersanesindeki öğrenciler ''abi''leriyle bu gibi durumlara karşı tatbikat yaparlar...

lafın kısası orduda dindar mindar yoktur...
    2 ... abdurrahman boztas
  6. 6.
    (bkz: yeni başlayanlar için demagoji sanatı)
    1 -2 ... yagmurbesleyen
  7. 7.
    -asıl terörist refah yolcular işte akpcilerdir.
    -onlardan başkaları da değildir!
    1 ... antikaw anarsist
  8. 8.
    çıkıp ben savunurdum, dindarda olsa bir paşanın bu seviyedei darbe planını savunurdum,
    geçmiştede uyduruk delillerle 28 Şubat ta hayatlarını zehir ettiğimiz inanları savunmuştum diyen tek bir yazar çık mayacaktır.
    -1 ... pirifani
  9. 9.
    -28 şubatta asıl hayatı zehr etmek isteyen bu akp kadrolarından başkası da değildir he rşey yine onlar yüzden olmuştur.
    -halkı din adı altında -gerdikleri içindir.
    1 ... antikaw anarsist
  10. 10.
    kendilerince askeri vesayeti bitirmekle böbürlenen güruhun imam hatiplere harp okullarının kapılarını açması, sağlam şekilde gelen dindar yontulmamış nesilin varlığı düşülünce bir bademin ileride bir gün darbe planı yapmaması için bir neden görülmemektedir.

şimdilik cami bombalama gibi sadece koyunların inandığı sözde darbe planlarını eleştirmek yapılan haksızlığa karşı sessiz kalmamak sağlıklı olandır, bırakın dindar paşalar darbe yapsaydı geyıklerini zaten ortada darbe yok!
    ... sinirlenmicem