bugün

(bkz: siktin formatı eyledin viran)

bir çağrıdır.

tamam kardeşim haklısın da neden formatı siktin ?

edit: türk askerini linç eden orospu çocuklarına karşı görüşlerimi önceki entrylerimde belirttim.
sandığınız o güruhtan değilim çok şükür.
Askerine el kaldırmak nasıl bi zihniyet ya! Vatan hainleri! Bunuda yaptılar. Askeri gözden düşürdüler! Allah belanızı versin sizin......
rezil bir fotoğraftır. maalesef!
Utanç.. başkasının yerine yeniden utanmak. Rabbim ıslah etsin, akıl fikir versin, temiz düşünen zihin nasip etsin. Ağlasak nee, zırlasak ne?
Unutulur mu bu yaşanalar? Geri alınabilir mi zaman?
Amına kodumun çocukları, Buna izin veren polisin de zürriyetini sikeyim. Halkı sokağa döken siyasetçiyi de, bu darbe teşebbüsünü yapanın da ecdadını sikeyim.
Gezi de insanlara satırla saldıran lokantacı esnaf, 19 yaşında genci döverek öldüren halkın desteklendiği ülkede olayların boyutunu gösteren fotoğraftır işte bu.

Not: formatını öpeyim.
darbeyi planlayan da, uygulayan da aynı şekilde suçludur. ya darbecisindir, ya da değilsindir. başarılı olsalardı halkı sikecek olanlar, sikildiklerinde bağırmayacak bi zamet.
Çomarların asker kırbaçladığı ülke.
Seni beni yöneten bunlar işte. O kadar coklar ki bu itler bu çomarlar. Yazık.
O karedekiler er. Senin benim gibi birer vatandaş. Zamanın peygamber ocağı olarak çağrılan asker ocağında sadece vatani görevini yerine getirmek için karşılıksız görev yapan mehmetçikler. Emir almış ve gerekli emri uygulamakla kendini mükellef gören masum evlatlarımız. Sen kendi askeri kadronun içine olan sızmaları engelleme, bu sızmış kadrolar darbeye kalkışsın ve bunlardan istihbarat teşkilatların bi haber olsun, işin sonunda emir almakla mükellef mehmetçiklerimize kes faturayı. Katıksız şerefsizler.

Yazık ulan resim karesindeki garibanlara. Allah yar ve yardımcımız olsun.
zamanında askeri küçük görenlerin" ben bu orduyu subaylarla da yönetirim " diyenlerin sonu idam oldu o zaman bi ordu vardı fakat şimdi kendi içindeki isyanı bile bastıramayan bi orducuk var durum böyle olunca o dangalak o suçsuz erlere kemerde sallar linçte eder.
https://twitter.com/Malik...status/754082967387906048
bunu yapan itlere az olan fotoğraf.
daha dur çok sağlam sikiş dönecek fetullah itlerini sikme şenlikleri başladı.
o işi bi sikeceksin halkını koruyan askere canımız feda ama bize ateş açtılar ulan ateş , hala tiyatro oyun zannedenler var tayyip fobisi yüzünden istanbulda ingiliz bayrağının dalgalanmasını yeğleyenler var, mesele a b c kişisi değil olayın ciddiyetini kavrayın sikikler.
Vatan hainlerinin kırbaçlandığı fotoğraftır kimse kusura bakmasın.
Biri darbe yapar halkını tankla ezer biri darbeyi durduracam diye askerin boğazını keser. Kimlerin arasına düştük biz böyle amk.
Tankların ikiye böldüğü ve random ateş saçarak katlettiği halka iyi bakın "orospu çocukları".

Tankla ateş edildi o halka.

Bunlar saatlerce direnenler. Bunlar asker falan değil. Vatan hainleri.

Kaybedeceklerinden emin olasıya dek teslim olmadı bu şerefsizler.

Onurlu türk askeri ve bu satılmış vatan hainleri arasında büyük fark var.

Ya da siz buralarda harcanmayın. Gidin darbeci generallere, direkt yalayın.

Anca yatışırsınız.
iki gün sonra ilk gelen sehit haberinde evine bayrak asarak barbarlara karsi tepkisini koyacaktir orda linc eden adam. Orospu cocugu.
tipini sikiyim diyeceğim de sikime yazık. kemerini dolayıp götüne sokmak lazım itin!
Bu fotoğrafa bakıyorum ve bir tane vahşi adam görüyorum. Yalnız arkasında da onu durdurmaya çalışan bir adam daha görüyorum.
sen bu çocuklardan ne hayır bekleyeceksin şimdi ? Eziyet et ve teröristlerin karşısına sal.
bugün ülkenin demokrasi bayramıdır. çekemeyenlerin götüne darbede kullanılan tüm techizat girsin.
O masum cocuklarin gozlerindeki korkuyu herkesin cok iyi hatirlamasi gerekiyor. Ayni zamanda o serefsizlerin o masum cocuklara vururken gozlerindeki nefreti herkesin hic aklindan cikarmamasi gerekiyor. Biz bu canavarla ayni ulkeyi paylasiyoruz ne yazik ki. Ellerindeki masum cocuklarin kani asla temizlenmeyecek.
Doğuya gidersin şehit olursun batıya gidersin vatan haini ilan edip dövülürsün. bu duruma gelmemizde kimlerin parmağı varsa hepsinin amına koyayım bu insanlar bunu hak etmiyor.
Bir cemaatçi ağlıyor gözleri yaşlı...
ne kadar gerzek varmış be aramızda ulan asker aldığı emiri sorgulayamıyor, sen yatağında rahat uyucan diye kaç şehit veriyoruz günde haberin var mı? Hiç utanmıyorsunuz değil mi haketmişler demeye, o askerler arasında tanıdığın , arkadaşın olsaydı da böyle diyebilecek miydin ey insanlıktan nasibini almamış tek hücreli.